Марія Максакова, яка співала на Дні Незалежності України, повернулася до Росії

Марія Максакова, яка співала на Дні Незалежності України, повернулася до Росії

Оперна співачка, вдова вбитого в Україні російськими спецслужбами депутата Держдуми Дениса Вороненкова, Марія Максакова - Ігенбергс повернулася в Росію. Про це повідомляє телеканал НТВ, записавший з нею інтерв'ю 24 січня.

Максакова, яка в Україні записала альбом українських народних та класичних пісень, сказала у програмі «Нові російські сенсації», що своє повернення в Росію вона тримала в секреті. Співачка поскаржилася на те, що пряме сполучення між Києвом з Москвою скасовано, і їй довелося летіти з пересадкою в Стамбулі.

З грудня 2016 року оперна виконавиця, маючи громадянство Росії та Німеччини, проживала в Україні. Останні роки була доцентом кафедри естрадного виконавства Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв України. 

У 2020 році Максакова здала ДНК-тест, аби встановити свою спорідненість з Йосипом Сталіним.

Чоловік Максакової, Денис Вороненков у Росії був оголошений в міжнародний розшук, його підозрювали у причетності до захоплення будівлі кондитерського фабрики «Тома». 23 березня 2017 року Вороненкова застрелили в центрі Києва.

Марія Максакова і Денис Вороненков

 

У червні 2019 року Максакова звернулася до глави Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна із зверненням про можливу причетність його підлеглого до вбивства її чоловіка.

Марія є дочкою народної артистка СРСР, актриси Людмили Максакової і онучкою радянської оперної співачки, народної артистка СРСР, Марії Петрівни Максакової. 

В одному з перших інтерв'ю в Україні Максакова відгукувалася про Росію як про країну, де неприпустима критика на адресу влади, народ вимушений ідентифікувати країну із державними органами, а президент Путін реагує та приймає рішення тільки за висновками спецслужб. Максакова заявила українським ЗМІ про неможливість жити у режимі, який вимагає повної лояльності. 

"Зараз я розумію, що Україна, я їй просто до скону зобов'язана, вдячна, тому що … Петро Олексійович Порошенко прийняв для себе рішення виділити мені держохорону... Він змінив мою долю і не дав їм мене вкрасти, вивезти до російського посольства…" - висловлювала вдячність Україні співачка.

Наразі причини переїзду Максакової з України до Росії невідомі. Відомо лише, що ексдепутатка Держдуми від "Єдіной Россіі" у 2014-му голосувала за анексію Криму, що їй не завадило на параді з нагоди Дня незалежності України в Києві заспівати ораторію «Слався, Вкраїно!» Івана Тараненка.

Теги
Схожi
«Золотий глобус» визнав історичний серіал «Корона» кращим  драматичним телесеріалом
Культура
«Золотий глобус» визнав історичний серіал «Корона» кращим драматичним телесеріалом
«Корона» (The Crown) - історичний драматичний телесеріал від платформи Netflix, присвячений правлінню королеви Великобританії Єлизавети II...
Мультфільм для дорослих «Душа» удостоєний премії «Золотий глобус»
Культура
Мультфільм для дорослих «Душа» удостоєний премії «Золотий глобус»
Сюжет мультфільму від студій Pixar Animation Studios і Walt Disney Pictures розповідає про пошук покликання для кожної людини...
50 років легендарному гурту Queen: історія, не переказана у фільмі (відео)
Культура
50 років легендарному гурту Queen: історія, не переказана у фільмі (відео)
1 березня 1971-го, втомившись від постійних змін бас-гітаристів, Queen після прослуховування у лекційному залі Імперського коледжу нових кандидатів, нарешті взяли у групу Джона Дікона. Так утворилася легендарна група Queen...
У Парижі виставили картину Ван Гога, яку майже ніхто не бачив
Культура
У Парижі виставили картину Ван Гога, яку майже ніхто не бачив
Парижі вперше виставили для широкої публіки картину Ван Гога, яка завжди була в приватних колекціях і тому залишалась переважно невідомою ...
Оголошено лауреатів премії імені Лесі Українки за найкращі твори для дітей 
Культура
Оголошено лауреатів премії імені Лесі Українки за найкращі твори для дітей 
Уряд присудив премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва...