[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Малозрозумілий наїзд на генерала Марченка це заявка на патент єдиного переможця

Малозрозумілий наїзд на генерала Марченка це заявка на патент єдиного переможця
Так ніхто й не зрозумів, чому найвищі особи можуть анонсувати наступальні операції й навіть формулювати їх як армійське завдання, яке всі виконавці хутчіш узяли під козирок, – а бойовим генералам уголос говорити про наступальні операції зась?
 
Малозрозумілий наїзд на генерала Марченка - це заявка на патент єдиного переможця. Спочатку це була просто психологічна, хайпова монополія на геройство - тепер ця монополія інституалізовується.
 
Мантія переможця-героя шиється лише для однієї людини. Свідоцтво про виключне право бетменити й суперменити виписано на одне-єдине прізвище з-поміж мільйонів простих героїв, які щодня чинять Чин на передовій і в тилу.
 
У перемоги не може бути одного батька. Чи мамки. Чи няньки. Перемога матиме мільйони бенефіціарів. Перемога стане колективним трофеєм, загальнонаціональною звитягою, в якій, як і в піраміді, чим вище, тим вужча заслуга.
 
Присвоювати й монополізовувати героїку – справа марна й шкідлива. Повнота влади й воєнний стан і без того передбачає одновершинність Олімпу. Нема потреби так ревниво розмахувати навсібіч своїм єдиногеройним посвідченням.
 
В цьому відеофрагменті про Залужного не згадано, але вчорашня передовиця Ґазети Виборчої повідомила, що головним отаманом України можуть бути ще й інші люди, в погонах. Аж страшно подумати.
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади
Виселення московського патріархату з Києво-Печерської Лаври це вигнання бісів і демонів з їх розплідника
Колекцію вбитих інституцій поповнив особливо знаковий і пам’ятний експонат – НАБУ (відео)
Російська імперія – чи не єдина, яка колонізувала власний народ нарівні з завойованим