Майк Пенс залишився безхатченком після відходу з поста віцепрезидента

Майк Пенс залишився безхатченком після відходу з поста віцепрезидента

Колишній віцепрезидент Сполучених Штатів Майк Пенс, який потрапив у центр уваги в останні дні президентства Дональда Трампа, не має постійного місця проживання, оскільки покинув свою офіційну резиденцію у американській військово-морській обсерваторії у Вашингтоні, повідомляє Yahoo з посиланням на британське видання Independent.

Незважаючи на те, що у своєму прощальному зверненні Майк Пенс анонсував переїзд влітку 2021-го до рідного штату Індіана, він не розкрив деталей, куди саме він переїде зі своєю дружиною Карен Пенс до літа і де житиме протягом зими і весни. Наразі колишня друга пара Америки займається як то кажуть "серфінгом на дивані" у резиденціях різних чиновників в штаті Індіана, не винаймаючи власного помешкання, повідомляє портал Business Insider.

Невідоме джерело розповіло новинному порталу, що подружжя Пенсів зупиняється у гостьовому будинку губернатора штату Індіана Еріка Голкомба, в той час як двоє республіканців, наближених до колишнього віцепрезидента, сказали, що пан Пенс і його дружина зупинилися у брата Пенса в Коламбусі, столиці Огайо.

Майк Пенс, який виріс у Колумбусі, принаймні протягом останніх восьми років, не володів жодним будинком у штаті Індіана, повідомляє Associated Press. Обираний свого часу конгресменом від штату Індіана з 2001 по 2013 рік, а потім губернатором штату з 2013 по 2017 рік, Пенс жив у резиденції губернатора перш ніж переїхати до резиденції віцепрезидента на території американської морської обсерваторії у Вашингтоні.

Як заявили у Республіканській партії США, невизначеність інформації щодо місця проживання Майка Пенса пов'язана з питаннями безпеки, що виникли внаслідок нещодавнього штурму Капітолія.

Натовп, який намагався захопити будівлю Капітолія 6 січня, хотів вбити пана Пенса і спікера Палати парламенту Ненсі Пелосі, про що заявив на початку цього місяця конгресмен-демократ Джеймі Раскін в інтерв'ю CNN.

Насправді, деякі з демонстрантів, що збиралися біля паркану Білого Дому незадовго до інавгурації Джо Байдена скандували "Де Майк Пенс?" і "Повесьте Майка Пенса", що зафіксовано у поліцейських протоколах. 

Коли Пенси остаточно визначаться і оселяться в резиденції за межами Вашингтона, вони також зберігатимуть охорону спецслужб США ще мінімум півроку.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
У ВООЗ готуються до ядерної катастрофи через війну в Ірані
Світ
У ВООЗ готуються до ядерної катастрофи через війну в Ірані
Представники Всесвітньої організації охорони здоровʼя готуються до ядерної катастрофи...
Польський суд схвалив екстрадицію «чорного» археолога до України за незаконні розкопки у Криму
Світ
Польський суд схвалив екстрадицію «чорного» археолога до України за незаконні розкопки у Криму
Резонансна справа російського археолога, який вів розкопки в Криму...
Венс відвідає Угорщину на знак підтримки Орбана напередодні виборів — Reuters
Світ
Венс відвідає Угорщину на знак підтримки Орбана напередодні виборів — Reuters
Віцепрезидент США Джей Ді Венс відвідає Угорщину найближчими днями...
РФ розширює співпрацю з Іраном: надає супутникові знімки та вдосконалені технології дронів - WSJ
Світ
РФ розширює співпрацю з Іраном: надає супутникові знімки та вдосконалені технології дронів - WSJ
Росія розширює обмін розвідданими та військове співробітництво з Іраном...
З Україною було б покінчено за один день, якби ми не допомогли – Трамп
Світ
З Україною було б покінчено за один день, якби ми не допомогли – Трамп
Україна могла припинити спротив у перший день без допомоги США, каже Трамп....