[]

Магнітні бурі: коли їх чекати і як вберегтися?

Магнітні бурі: коли їх чекати і як вберегтися?

Магнітні бурі - явище регулярне і пов'язане з космічною погодою. Коли сонячна активність підвищується, вона проявляється появою сонячного вітру, який впливає на магнітне поле Землі. Відповідно, це впливає на все живе на планеті.На відміну від травня, в червні не буде тривалих магнітних бур, які атакували жителів Землі декількома серіями. Місяць буде спокійним і серйозних ударів не передбачається.

Червень стане справжнім подарунком для метеочутливих людей, так як в цьому місяці сильних спалахів на Сонці не очікується. Однак варто підготуватися до одного більш серйозного удару, який буде нетривалим.

У червні нас чекає два епізоди геомагнітної активності на початку місяця. При цьому перший з них буде незначним, а другий - трохи сильніше.

Магнитные бури в июне 2021: когда стоит ожидать и как себя уберечь. Фото: apnews.

Коли варто чекати магнітні бурі і що робити, щоб від них уберегтися?

У червні очікується слабка Сонячна активність, на відміну від минулого місяця.

Перший епізод магнітних бур настане 8 червня. У цей день метеочутливим люди можуть відчувати нездужання, слабкість і зниження працездатності. Сонячна активність проявить себе незначними коливаннями і торкнеться тільки метеозалежних людей.

На наступний день, 9 червня, варто підготуватися до більш серйозного епізоду магнітних бур. У цей день сонячна активність може провокувати стрес, нервозність і погіршення настрою. Тому краще пережити цей період в спокої, контролюючи емоції.

Особливий вплив цей епізод магнітних бур надасть на літніх людей і дітей, так що краще в цей день більш уважно спостерігати за їх станом.

Як себе уберегти?

Як відомо, магнітні бурі роблять серйозний вплив на метеозалежних людей, пацієнтів з будь-якими хронічними і особливо серцево-судинними захворюваннями. Але бувають також епізоди, які зачіпають і здорових людей. На щастя, в червні таких не передбачається. А ось метеочутливим і людям із захворюваннями краще підготуватися.

Від неприємних відчуттів і погіршення стану допоможе фізична активність. Це може бути як гімнастика і йога, так і піша прогулянка на свіжому повітрі. Фізична активність також допомагає боротися з головним болем, яка є частим супутником магнітних бур.

Варто також враховувати, що коливання магнітного поля Землі здатні впливати на психо-емоційний стан людини. Тому ці краще провести в спокої, уникаючи стресів і конфліктів, а також людей, які можуть їх провокувати. А після робочого дня рекомендується провести вечір на свіжому повітрі.

Геомагнітна активність сприяє ослаблення організму, так що людей, які страждають хронічними захворюваннями, може очікувати загострення хвороб і погіршення стану. У такі дні краще уважно стежити за самопочуттям і в разі його погіршення звернутися до лікаря.

Здорових людей в період сонячної активності також можуть очікувати неприємні сюрпризи. Тому дуже часто, коли мова йде про магнітні бурі, людям рекомендують дотримуватися основи здорового способу життя. У такі дні краще відмовитися від алкоголю, куріння, кави, важкої і жирної їжі. Краще цей час присвятити доглядом за собою і здоровому харчуванню.

Ще одна порада, який актуальний навіть у звичайні дні - висипатися, адже це один з основних факторів гарного самопочуття.

Незважаючи на те, що всі рекомендації можуть бути очевидними, вони допоможуть пережити магнітні бурі і поліпшити як фізичне, так і моральне стан.

[]
Теги
Схожi
Смертельна небезпека: як правильно обрати іграшки, аби дитина не змогла їх проковтнути
Здоров'я
Смертельна небезпека: як правильно обрати іграшки, аби дитина не змогла їх проковтнути
Діти віком до п'яти років часто куштують іграшки, аби вивчити смак...
Американські вчені назвали три улюблених продукта, які шкідливі для нирок
Здоров'я
Американські вчені назвали три улюблених продукта, які шкідливі для нирок
Американські вчені з'ясували, які продукти негативно впливають на нирки...
Які ягоди найкорисніші і скільки можна з'їсти на день: поради лікаря
Здоров'я
Які ягоди найкорисніші і скільки можна з'їсти на день: поради лікаря
Як правило, глікемічний індекс ягід глікемічний індекс нижче, ніж у фруктів...
Спалах кишкових інфекцій вирує у окупованій Ялті
Здоров'я
Спалах кишкових інфекцій вирує у окупованій Ялті
«Росспоживнагляд» відправив своїх «співробітників» в обходи подвір'ями, для виявлення хворих на кишкові інфекції...
Суп внесли до списку шкідливих для травлення продуктів
Здоров'я
Суп внесли до списку шкідливих для травлення продуктів
Дослідники віднесли курячий суп з локшиною в список продуктів, які можуть нашкодити травленню...