Людство повинно покинути Землю, тому що Сонце поглине нашу планету, - Ілон Маск

Керівник Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що людству в майбутньому доведеться відправитися в подорож до інших планет, так як Сонце з часом поглине планету Земля. Про це він сказав в інтерв'ю The New York Times podcast Sway.
"Я вважаю фундаментально важливим для збереження земного життя, якою ми її знаємо, - бути багатопланетним видом. Сонце, врешті-решт, розшириться і поглине Землю. Воно спопелить Землю. Це обов'язково станеться, але не найближчим часом", - сказав Маск.
На його думку, прогнози, що розширення Сонця не відбудеться, принаймні, протягом семи мільярдів років, є применшенням небезпеки.
Перетворення людини в багатопланетний вид, продовжив він, дозволить людській цивілізації уникнути зникнення, якого не вдалося уникнути іншим видам.

"Літопис скам'янілостей свідчить про багатьох випадках вимирання видів протягом тисячоліть, що було викликано падінням метеоритів, супервулканом і природними коливаннями клімату", - сказав Маск.

Відзначимо, станом на 1 вересня стан Маска становило 115 млрд доларів, зараз воно складає 108 млрд доларів. Крім того, буквально в середині серпня він додав в свою "скарбничку" 30 млрд доларів.