[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Людиноцентричність це істина, на якій варто стояти в дискусіях про азовців, вивезених з Азовсталі

Людиноцентричність це істина, на якій варто стояти в дискусіях про азовців, вивезених з Азовсталі
Людиноцентричність – це якраз те, що ранжує нації від високоцивілізованих до оркоподібних. В орків нема людини. Братські могили – це винахід орків: там лежать ніхто, аноніми без імені й прізвищ у кирзових чоботах.
 
Гарматне м’ясо – це теж винахід орків: баби нарожають іще. Пересувні крематорії – «геніальний» винахід орків: людина з праху встала і в прах піде. Для них солдат – не людина, а функція. Це – зло в дистильованому вигляді. Знелюдинення – це основна характеристика антропофага.
 
Війна – час знецінень. Знецінюється половина з усього, чим дорожить людина в звичному житті. Знецінюється сама людина, і від того масштаби горя більшають. А важливо не згубити людиноцентричність. Навіть під час війни, яка є людиноненависницькою в своїй суті й робить людей злішими.
 
Воєнна людиноцентричність – це зброя і перевага. Важливий кожен воїн. І від того якість наших утрат надзвичайно болить. Бо тут нема гарматного м’яса з числа безіменних оленеводів, як у руских. Тут кожен герой – Особистість.
 
Оркостан воює відходами суспільства проти цвіту нації. В нас немає потреби дегуманізовувати ворога – він сам себе вже давно дегуманізував. А кожне життя нашого – це безумовна цінність. Тим якраз і відрізняється цивілізація Людини (до якої ми належимо) від лепрозорію нелюдів.
 
Не знаю, чи є щось цінніше за життя людини. На цій простій істині варто стояти в дискусіях про азовців, вивезених цієї ночі з Азовсталі. Всі політичні розмови про «хто кого здав, хто кого намахає, як їх використають рашисти в своїх цілях» – це тяжка, але інша тема, яку варто винести за дужки й провадити окремо від теми абсолютного героїзму цих титанових хлопців, які встановили надвисоку громадянську планку для всіх наступних поколінь.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Стосовно необов'язковості предмету Історія
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС
Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви