Лукашенко виганяє з країни іноземні ЗМІ

Лукашенко виганяє з країни іноземні ЗМІ

Білоруська влада позбавила акредитації відразу кілька журналістів, які працюють в країні на іноземні ЗМІ. Таким чином, представникам преси заборонено висвітлювати будь-які події в країні, повідомляє ВВС.

Акредитації білоруського МЗС позбавлено кореспондентів ВВС, Радіо Свобода, The Time, німецького телеканалу ARD, агентства Франс Прес, Reuters та AP, Deutsche Welle та RFI.

У країні з 9 серпня не припиняються акції протесту незадоволених фальсифікаціями на виборах в Білорусі громадян.

Кілька днів тому Верховний суд Білорусі відмовився порушувати справу про невизнання результатів виборів 9 серпня, як того домагалися учасники протесту. Скаргу на підсумки виборів подала наступного дня після голосування суперниця Лукашенка на виборах Світлана Тихановска.

Сама Тихановска з 10 серпня знаходиться в Литві. Кілька днів тому, виступаючи на віртуальному засіданні Європарламенту, опозиціонерка назвала те, що відбувається в Білорусі "мирною демократичною революцією", зауваживши, що країна перебуває в кризі і протестуючих залякують.

Тихановска висловила готовність до переговорів з чинною владою.

"Наша мета - досягти справедливих і вільних виборів мирним шляхом через діалог. Тому я оголошую нашу готовність до переговорів з владою. Ми готові призначити переговірників", - сказала Тихановска у вівторок.

Самовизнаний президент Лукашенко ще до виборів критикував журналістів іноземних ЗМІ, які, на його думку, "закликають до масових заворушень":

"Не треба чекати ніякого кінця електоральної кампанії. Видворяти звідси, якщо вони не дотримуються наших законів і звуть людей на майдани", - говорив про журналістів Лукашенко у кінці липня.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у  $421 млн перед невідомими кредиторами
Світ
Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у $421 млн перед невідомими кредиторами
Кандидатка у віцепрезиденти США Камала Гарріс у телешоу «Останнє слово з Лоуренсом О'Доннелом» прокоментувала історію, викладену New York Times , в якій йдеться про те, що президент Трамп має величезний борг...
Війна в Карабаху: Афганістан слідом за Туреччиною підтримав Азербайджан
Світ
Війна в Карабаху: Афганістан слідом за Туреччиною підтримав Азербайджан
Афганістан підтримав Азербайджан у карабаському конфлікті. Заява з підтримкою опублікувало МЗС країни...
Сьогодні Трамп і Байден зустрінуться на дебатах на Fox News
Світ
Сьогодні Трамп і Байден зустрінуться на дебатах на Fox News
На дебати кандидатам відведено півтори години, за які претенденти мають обговорити 6 основних тем, серед яких ситуація з коронавірусом, економіка, безпека голосування і масові протести в американських містах...
Ердоган: «Вірменія повинна покінчити з окупацією Нагірного Карабаху»
Світ
Ердоган: «Вірменія повинна покінчити з окупацією Нагірного Карабаху»
У невизнаній Нагірно-Карабахської республіці ввели військовий стан і оголосили мобілізацію. Трохи пізніше про загальну мобілізацію оголосив і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. Влада Азербайджану оголосила про часткову мобілізацію у понеділок ...
Світлана Алексієвич вилетіла з Білорусі до Німеччини
Світ
Світлана Алексієвич вилетіла з Білорусі до Німеччини
Лауреатка Нобелівської премії і член президії координаційної ради опозиції Світлана Алексієвич поїхала з Білорусі...