Лукашенко пригрозив країнам НАТО поверненням ядерної зброї до Білорусі

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив про те, що може запропонувати Володимиру Путіну повернути в Білорусь ядерну зброю. Таким чином, самопроголошений правитель відповів на «загрози» з боку НАТО. Як повідомляє RFI, заяву було зроблено під час інтерв'ю, яке Лукашенко дав кремлівському пропагандисту Дмитру Кисельову.
Лукашенко заявив, що ядерна зброя може повернутися до Білорусі у разі, якщо НАТО вирішить розмістити ядерну зброю у Східній Європі, наприклад, у Польщі.
"Тоді я запропоную Путіну повернути ядерну зброю до Білорусі", - запевнив самопроголошений президент.
На уточнююче запитання Кисельова «Яка ядерна зброя?» Лукашенко відповів: «Та ядерна зброя, яка буде найефективнішою…».
Білоруський правитель запевнив, що до можливого повернення ядерної зброї країна, де він захопив владу, нібито вже готова.
"Усі сараї стоять на місці", - сказав Лукашенко.
Білорусь відмовилася від ядерної зброї, що дісталася їй від СРСР, чверть століття тому, вивівши свій арсенал на територію Росії у листопаді 1996 року. Лукашенко неодноразово висловлював жаль з цього приводу.
Зважаючи на те, що Лукашенко все ще контролює владу в Білорусі, варто нагадати про небезпеки, які можуть виникнути у разі здійснення його бажання. ЗМІ неодноразово повідомляли про те, що Лукашенко, який розпочинав кар'єру з посади голови колгоспу, ще з 70-х років спостерігався у психіатрів. Пізніше перед президентськими виборами 1994 року з архіву Могилівської обласної психіатричної лікарні було викрадено медичну карту Лукашенка, розповіла радіостанція «Свобода».
Зазначимо, що заява Лукашенка опублікована у день, коли в Ризі розпочався саміт міністрів закордонних справ НАТО, які зібралися, щоб обговорити загострення ситуації біля кордонів України, а також міграційну кризу, спровоковану білоруською владою на кордонах ЄС.
Український Дощ писав раніше, що Лукашенко вкотре звинуватив США. Тепер у бажанні розв'язати війну на кордоні Білорусі.