[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Логічно було б надати прихисток атлетці з Білорусі в Україні

Логічно було б надати прихисток атлетці з Білорусі в Україні
Вночі стало відомо про дикий інцидент на Олімпіаді з білоруською легкоатлеткою Христиною Тимановською. За легку критику білоруських спортивних функціонерів в Інстаграмі спорстменку спочатку відсторонили від Ігор, погрожували, а потім намагалися силою вивезти з Японії.
 
У процесі конфлікту Тимановська звернулася у правоохоронні органи, МОК і попросила про притулок в Європі.
 
 
Станом на ранок Польща видала їй візу, а Чехія офіційно запропонувала робити спортивну кар'єру у них. Поки тривала уся ця катавасія, ЗМІ поширили неправдиву, як потім виявилося, інформацію про те, що чоловік і дитина спорстменки залишили Білорусь і прямують до Києва.
 
Здавалося б, яких ще прозорих натяків нам бракує?
 
 
Справді логічно було б дати прихисток атлетці в Україні. З Лукашенком ми все одно розсварилися, потік біженців з Білорусі стабільний. Чому б не відчинити двері для найкращих фахівців?
 
Чомусь погрожувати, конфліктувати, блефувати, посилати недружні сигнали іншим країнам у нас останнім часом виходить дуже добре, а з адекватною дипломатією якось туго.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
В Україні не існує жодного інституту моніторингу неблагополучних сімей і дитячого насильства
Український військовий парад однаково зворушив і старих і молодих
У списку «забаганок» Росії Україна залишається в пріоритеті
Прослушку Медведчука мали б прослухати усі притомні українці. Аби знати своїх «героїв»