[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Лісовий секонд-хенд: місцеві знайшли гори викинутих речей

Лісовий секонд-хенд: місцеві знайшли гори викинутих речей

У Дніпропетровській області, біля селища Чаплі, виявили величезну купу одягу і взуття з секонд-хенду. Невідомий просто вивантажив в зеленій зоні цілу фуру старих речей. Якщо це не приберуть або не спалять, то перегниватимуть все це буде роками, а то й десятками років. У цій купі багато хороших речей, які можна було б просто роздати нужденним.

Про це розповів користувач Facebook Вадим Шуйдін і розмістив на своїй сторінці фотографії.

"Не перестаю дивуватися нашому підприємцю. Чому було просто не роздати? Навіщо так байдуже ставитися до природи і до нужденних в одязі людей? Апофеоз безглуздості і малодушності", - написав Шуйдін.

Він додав, що місцеві жителі вже виявили цю величезне звалище речей і навіть поповнили свої шафи новим одягом. Однак користувача турбує інше - якщо ці речі не приберуть або не спалять, то вони будуть роками гнити в лісосмузі і псувати навколишнє середовище.

"По-моєму, на обличчя типове" перевиробництво ", як за часів великої депресії в США, коли зливали в річки молоко і закопували м'ясо. Але ми не штати, навіть 30-х років, у нас достатньо тих, кому ці речі необхідні і, звичайно, забруднення природи має бути жорстко каратися. А підприємець міг би більш відповідально вести себе перед законом і совістю ", - зазначив користувач.

Поки одні повідомили у соцмережах про забруднення довкілля, другі почали обирали собі обнови.

Жодних зачіпок, кому належав цей вантаж, немає.  Але лікарі застерігають мисливців за безкоштовним вбранням, що такий гардероб може бути небезпечним для здоров'я. 

Між дерев обабіч безлюдної дороги — цілий склад вживаних речей просто неба, від ковзанів і аж до спідньої білизни. Бірки – німецькою мовою. Гора мотлоху така, неначе цілу фуру вивернули. Ймовірно, кілька тонн.

Після повідомлень у соцмережах речі у лісі почали шукати чимало охочих. Ті, що обирають обнови, від камери ховаються.

Пан Максим вирішив власною машиною вивезти мотлох нужденним. Але після оглядин розчарований.

"Думав, добру справу зробити і сміття прибрати. І усім нужденним роздати. А тут не зовсім те, природу шкода". 

Дитячі іграшки, сумки, лижні чоботи і навіть відеокасети 25-річної давнини. Місцеві кажуть, що найцінніше вже розібрали. Та жодних зачіпок, кому належав цей вантаж, немає. Місцеві вважають це неподобством і що краще б речі віддали бідним, у дитячі садки, в пансіонати для літніх людей. 

Прибиральник пан Микола ледве слів добирає:

"Це не люди. Це гірше за свиней". 

Після появи лісового секонду у соцмережах у розвідку відправили представницю місцевої громади.

"Тут охорони немає, це дорога на свинокомплекс, темне місце, діти можуть лазити. Принесуть додому цю заразу. Треба б знайти і покарати", — сказала вона. 

На виклик прибули міські посадовці і заявили, що відповідальною за гору сміття має бути обласна влада, бо вони "бюджету не мають, а охорону потрібно за щось утримувати". Прибирати звалище має громада, якій належить територія. І якщо знайдуть власника вантажу, слід вимагати відшкодування.

Начальник обласного управління екології Олексій Ангурець каже, що в жодному разі речі не слід спалювати, тому що станеться викид. А у Держпродсподживслужбі пояснили, що роздавати речі нужденним заборонено, бо це вже офіційно вважається сміттям.

"Ніхто не знає походження, звідки воно, хто їх, звідки завезли і яким чином. Тому тут однозначно поводження з відходами і не використовувати як одяг і взуття. Це є відходи!", — повідомила начальниця відділу обласного управління Держпродспоживслужби Неля Полюхович.

Поки посадовці вирішують, кому вивозити все це на офіційне звалище, поліція вже розпочала пошуки винних. Але покарання навряд чи лякає порушників. Навіть якщо знайдуть, відбудеться штрафом. 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
КМІС: Рейтинг політичних лідерів та партій – вересень 2020
Україна
КМІС: Рейтинг політичних лідерів та партій – вересень 2020
З 12 до 16 вересня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. В ході опитування проведено 2000 інтерв'ю...
Україна посіла друге місце в Європі і шосте в світі по смертності від коронавірусу за добу
Україна
Україна посіла друге місце в Європі і шосте в світі по смертності від коронавірусу за добу
За минулу добу в Україні підтвердили 41 смерть від коронавірусної інфекції...
В Києві пройшла акція на підтримку в'язнів Кремля
Україна
В Києві пройшла акція на підтримку в'язнів Кремля
У Києві на Софійській площі відбулася акція на підтримку заручників Кремля...
Росія шукає та не знаходить воду для Криму
Україна
Росія шукає та не знаходить воду для Криму
За прогнозами , гострий дефіцит води і жорсткі графіки подачі збережуться до весни 2021 року...
У Запоріжжі вперше пройшов ЛГБТ-парад
Україна
У Запоріжжі вперше пройшов ЛГБТ-парад
В акції за права меншин взяли участь понад 500 осіб...