[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Лікарні у Дніпрі дали гроші після голодування директорки

Лікарні у Дніпрі дали гроші після голодування директорки

Дніпропетровська обласна реабілітаційна лікарня, керівниця якої оголосила голодування через брак коштів на зарплати лікарям, отримала перші гроші в рамках договору з Національною службою здоров’я України.

Про це у коментарі Радіо Свобода сказала керівниця Східного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров'я України Наталія Будяк.

За її словами, з лікарнею наразі підписано два договори на надання послуг з реабілітації пацієнтів. Затримку з підписанням другого договору вона пояснила помилками, яких припустилася лікарня при підготовці документів.

«Проблема Дніпропетровської обласної реабілітаційної лікарні не вирішується голодуванням керівника лікарні. Національна служба здоров’я України діє прозоро. Наразі лікарня отримала кошти на травень. Це – процедура, і ми робимо це не тому, що керівник оголосила голодування», – сказала Наталія Будяк.

Гендиректорка лікарні Інесса Шевченко

Між тим гендиректорка обласної реабілітаційної лікарні Інесса Шевченко каже, що з 5 травня вона поступово «виходить з голодування». Вона підтвердила, що заклад вже отримав певні кошти з бюджету, але, за її даними, їх вистачить лише на мінімальні зарплати медперсоналу.

«Я підписала електронним ключем другий договір з НСЗУ, він на 10 мільйонів гривень до кінця року. Зараз триває юридична процедура. До кінця року нам має вистачити виплатити зарплату по мінімуму. Якщо зараз розпочнеться складний період перегляду медреформи, нам треба просто протриматися. Виглядає, що будемо платити мінімальну зарплату, наприклад, лікарям чистими на руки буде приблизно 4-4,5 тисячі гривень», – сказала Інесса Шевченко.

21 квітня гендиректорка Дніпропетровської обласної реабілітаційної лікарні Інесса Шевченко оголосила голодування на знак протесту проти запровадження другого етапу медреформи. Вона заявила, що Нацслужба здоров’я підписала з закладом лише один договір на надання пакету послуг з медичної реабілітації дорослих та дітей на загальну суму 2,3 млн грн, і цих коштів не вистачить на зарплату медикам.

Нагадаємо, 4 травня оголосив голодування гендиректор Глухівської міської лікарні, що на Сумщині, Анатолій Кияшко. Наразі лікарня підписала договір про фінансування закладу, а тому Кияшко припиняє голодування.

У Національній службі здоров’я розповіли, що «помилку зробили в самій лікарні, а тому довелося укладати нову додаткову угоду на фінансування».

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Народження Героя: «Руками викопав два метри землі і витягнув побратима»
Україна
Народження Героя: «Руками викопав два метри землі і витягнув побратима»
Боєць ЗСУ відважно кинувся рятувати бойового товариша, який опинився під землею внаслідок обстрілу російських окупантів...
Вперше авіація України супроводжувала американських бомбардувальників
Україна
Вперше авіація України супроводжувала американських бомбардувальників
Бойові літаки B-1B Lancer зробили круговий рейс зі США до Чорного моря. Їх супроводжували українські Су-27 і МіГ-29...
На адмінкордоні з Кримом окупанти викрали українського воїна
Україна
На адмінкордоні з Кримом окупанти викрали українського воїна
Поблизу місця служби бійця виявлено сліди боротьби. Почалися пошукові заходи, які наразі не увінчалися успіхом...
Поліція затримала 28 учасників масової перестрілки в Броварах
Україна
Поліція затримала 28 учасників масової перестрілки в Броварах
На Київщині сталася стрілянина за участю близько сотні осіб, троє чоловіків отримали поранення. З’ясовували стосунки місцеві та вінницькі...
За «сурогатними» немовлятами нарешті прилетіли батьки
Україна
За «сурогатними» немовлятами нарешті прилетіли батьки
Батьки зможуть зустрітися з немовлятами за 2 тижні після обов'язкової обсервації, а потім оформити на них документи....