[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Лікарі по всьому світу намагаються зупинити катастрофу (фото)

Лікарі по всьому світу намагаються зупинити катастрофу (фото)

Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила про прискорення поширення нової коронавірусної інфекції в світі.

«Пандемія прискорюється. Щоб зареєструвати перші 100 тисяч випадків захворювання, знадобилося 67 днів, 11 днів - для наступних 100 тисяч і всього чотири дні для третіх 100 тисяч », - заявив гендиректор організації Тедрос Гебреісус.

На ранок 24 березня ВООЗ зафіксувала  майже 335 тисяч випадків зараження COVID-19 в 190 країнах світу. 14,6 тисяч осіб померли.

Університет Джонса Хопкінса, що відслідковує поширення вірусу в реальному часі, повідомляє про 382 тисячі зареєстрованих випадків захворювання. 16,5 тисяч осіб померли, майже 102 тисячі осіб одужали.

Це Лі Веньлян, 34-річний лікар з Уханя, він перший намагався попередити світ про виявлені випадки зараження коронавірусом.

Незадовго до початку спалаху вірусу в кінці грудня 2019 китайський медик написав своїм колегам по університету про перші випадки госпіталізації. Спочатку Веньлян вирішив, що це інфекція SARS, яка викликала широку епідемію атипової пневмонії в 2003 році.

Це повідомлення стало ширитися в соцмережі, після чого до лікаря прийшла місцева поліція. Співробітники правоохоронних органів зажадали припинити поширення цієї інформації і змусили Лі підписати заяву про визнання провини в порушенні громадського порядку.

Пізніше доктор повернувся до роботи і 10 січня до нього надійшов пацієнт, у якого в процесі лікування був виявлений новий тип коронавирусу. Через два дні Веньлян сам був госпіталізований з лихоманкою, а вже 1 лютого у нього підтвердили коронавірусну інфекцію.

В кінці січня мер Ухань Чжоу Сяньвань в інтерв'ю китайському телеканалу CCTV визнав свою провину в приховуванні інформації про появу нового типу вірусу. Він пояснив, що місцева влада не могла розкрити інформацію про коронавірус без відповідного дозволу.

Сьогодні загальна кількість хворих коронавирусною інфекцією COVID-19 в світі перевищила 330 тисяч осіб. Майже 100 000 з числа інфікованих одужали.

Лікарі та медсестри  всього світу роблять все можливе, щоб врятувати хворих, часто діючи в надскладних умовах. Вони ризикують своїм здоров'ям і життям заради нас - тільки в одній Італії протягом останнього місяця загинуло 17 лікарів, у Франції -5 з тих, що спасали пацієнтів з коронавірусом. Ці героїчні люди, не покладаючи рук, день і ніч намагаються зупинити пандемію. 

Про те, як важко доводиться лікарям, які рятують людей, що захворіли на коронавірус, можна судити по цим фото (внизу). Медики показали, як виглядають їхні обличчя після багатогодинної роботи в захисних масках, які вони носять в лікарнях. Подивіться, як вони працюють, подякуйте цим людям і побажайте їм здоров'я, сил і наснаги.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Перша відеоконференція НАТО закінчилася скандалом. Туреччина VS Греція
Світ
Перша відеоконференція НАТО закінчилася скандалом. Туреччина VS Греція
Зустріч глав МЗС країн НАТО відбулася 3 квітня в онлайн-форматі через пандемію коронавірусу. Під час відеоконференції спалахнула суперечка між Туреччиною та Грецією.  
...
Швеція на карантині: без масок і з кавою на виніс
Світ
Швеція на карантині: без масок і з кавою на виніс
Епідеміологи рекомендують не сидіти вдома, а виходити на сонце, дихати свіжим повітрям, займатися спортом, зміцнювати імунітет рухами і менше читати новини...
У Празі демонтували пам'ятник маршалу Конєву
Світ
У Празі демонтували пам'ятник маршалу Конєву
Пам'ятник Конєву був демонтований, незважаючи на протести Росії. Монументальну статую перенесуть в запланований «Музей пам'яті 20 століття»...
Росія залякує італійських журналістів через розвінчання фейку
Світ
Росія залякує італійських журналістів через розвінчання фейку
Редакція La Stampa заявила про тиск з боку РФ після оприлюднення критичних матеріалів про російську гуманітарну допомогу...
МЗС Польщі: Росія використовує коронавірус для поширення дезінформації
Світ
МЗС Польщі: Росія використовує коронавірус для поширення дезінформації
Активність РФ має пропагандистський характер і це непокоїть членів Альянсу. Чапутович навів конкретні приклади...