Латвійський депутат відправив делегацію рф услід за російським кораблем

На сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ 23 лютого латвійський депутат, керівник парламентського комітету закордонних справ Ріхардc Колс відправив делегацію рф услід за російським кораблем.
У своєму твітері він опублікував відео виступу. Див 3.50 хв виступу Колса.
"На ганьбу присутності в ОБСЄ російської делегації, підсанкційних воєнних злочинців, я можу лише повторити те, що українські прикордонники так красномовно сказали майже рік тому, звертаючись до конкретного військового корабля", - наголосив Колс.
Як повідомило видання LRT, коли один російський представник почав виступати, представники групи європейських країн, які протестували проти участі делегації РФ на сесії ОБСЄ, демонстративно встали і залишили залу.
До Австрії вирушили 18 депутатів Держдуми, зокрема речник Петро Толстой, які потрапили під санкції ЄС. Однак австрійська влада вирішила видавати візи російським політикам попри на критику з боку групи керівників держав Євросоюзу та понад сотні австрійських інтелектуалів.
Схоже посилати росіян "за кораблем" стає гарним треном серед партнерів України. Глава МЗС Словаччини також відкритим текстом відправив угорця Орбана у напрямку руського воєнного корабля.
Український Дощ писав раніше, що днями міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер вилаявся на адресу угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана за його політику, що грає на руку президенту Росії Путіну.