[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Крим - це Україна: американське видання VOX виправило помилку на карті

Крим - це Україна: американське видання VOX виправило помилку на карті

Американський портал Vox виправив опубліковану ним раніше некоректну карту зі звітом по поширенню коронавіруса в світі, де анексованний Крим був позначений як частина Росії.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив на своїй сторінці в Twitter.

«Ще один вірус, з яким боремося: карти з неправильно зазначеним Кримом. 7 березня видання VOX замалювати його одним кольором з РФ. Після звернення наших дипломатів помилку виправили. Замінили відео, і для вірності ще додали позначку «належить Україні», - написав Дмитро Кулеба.

Vox - ліберально-орієнтований американський новинний і громадський сайт, що належить Vox Media. Сайт був заснований в квітні 2014 року Езрою Кляйн, Меттом Іглесіасом і Мелісою Белл. Він відомий своєю концепцією пояснювальної журналістики.

Нагадаємо, 7 березня посольство України в США закликало американський портал Vox виправити опубліковану ним некоректну карту зі звітом по поширенню коронавируса в світі, де анексувати Крим був відзначений як частина Росії.

Це вже не перша ситуація коли американські ЗМІ публікують карту України "без Криму" або карту Росії "з Кримом".

Днями Посольство України у Великій Британії повідомило про те, що видання The Guardian оновило карти в матеріалі про поширення коронавірусу в світі, які більше не зображують Крим як територію Росії.

«Крим – це Україна. Росія вкрала його в України 6 років тому. Це ніколи не буде визнано», – зазначили в посольстві.

Американське видання The New York Times опублікувало статтю про українського бізнесмена Ігоря Коломойського з картою України без Криму, вже повідомило про виправлення зображення.

В The New York Times вийшла стаття під назвою «Український олігарх планує новий гірський курорт» яка містила ілюстрацію, де карта України була зображена без Криму, на ілюстрації колір материкової України відрізнявся від кольору Кримського півострова. Після цього українське посольство у Вашингтоні закликало американське видання The New York Times виправити помилку.

Редакція польського видання Przegląd Sportowy у вересні 2018 року видалила зі свого сайту статтю, що містить зображення карти Європи, на якій Кримський півострів позначався як територія Росії, вибачившись і запевнивши в допущенні ненавмисної графічної помилки.

Раніше посольство України в США звернулося до інформаційного агентства Bloomberg з проханням внести зміни в публікацію з картою, на якій Крим не позначений, як територія України. Пізніше агентство оновило публікацію, видаливши карту.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
У Китаї зафіксували смерть від хантавірусу
Світ
У Китаї зафіксували смерть від хантавірусу
У Китаї повідомили про летальний випадок через рідкісне легеневе захворювання - хантавірус. Чоловік з провінції Юньнань помер під час поїздки на роботу до провінції Шандунь. Це сталося у салоні чартерного автобуса...
Країна-агресор готується до параду Перемоги. Москві потрібен імідж визволительки
Світ
Країна-агресор готується до параду Перемоги. Москві потрібен імідж визволительки
Попри світову пандемію, підготовка до параду триває: «потрібно віддати належне пам'яті героїзму нашого народу»...
У США зафіксовано рекордний рівень безробіття
Світ
У США зафіксовано рекордний рівень безробіття
26 березня світові фондові ринки відновили падіння вартості акцій і ключових фондових індексів...
Прем'єр Великобританії захворів на коронавірус, як і десятки тисяч його співгромадян
Світ
Прем'єр Великобританії захворів на коронавірус, як і десятки тисяч його співгромадян
У 55-річного прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона діагностували коронавірус. Про це у п'ятницю, 27 березня, він заявив на своїй сторінці в Twitter....
Світу загрожує дефіцит бананів?
Світ
Світу загрожує дефіцит бананів?
Найбільший порт Еквадору виявився в епіцентрі спалаху коронавірусу. У місто Гуаякіль ввели війська для підтримки порядку...