Місто Детройт, штат Мічиган, США

«Париж Заходу», «Автомобільна столиця США».

detroit_ssha.jpg (65.52 Kb)

Практично місто спустошене втратив ці славні титули в другій половині XX століття. І в даний час з усіх сил намагається відновити колишню славу. Місцева влада представили нову програму Виклик Detroit, яка пропонує $ 2500 фахівців в різних сферах індустрії, які будуть жити і працювати в місті.

Якщо ви любите зиму, снігові пейзажі і неквапливий темп життя і вас не лякають низькі температури, тоді життя на Алясці може виявитися для вас ідеальним. Спеціальний урядовий фонд платить фахівцям, які погодяться працювати в регіонах, де чисельність населення неухильно падає. Єдина умова - потрібно жити на Алясці мінімум один рік.

Провінція Саскачеван, Канада

saskachevan_prozhivannya.jpg (66.61 Kb)

Канадська провінція пропонує недавно закінчили вузи фахівців, які ще не вирішили, що їм далі робити в житті, приголомшлива можливість. Молоді ентузіасти заплатять 20 тис. канадських доларів за роботу і проживання в провінції протягом 7 років.

Місто Ніагара, США

niagara_prozhivannya.jpg (71.5 Kb)

Ще одна фантастична можливість, яка здається занадто неймовірною, щоб бути правдою, - жити в одному з найкрасивіших місць на планеті і отримувати за це ще й гроші. ВЛАДИ Пропонують $ 7 тис. випускникам університетів в якості стимулюючого фактора для роботи на місцевих підприємствах протягом двох років.

Село Понга, Астурія, Іспанія

pongna_prozhivannya.jpg (83.31 Kb)

Це чудове маленьке село на заповідних територіях північного сходу Іспанії є однією з найстаріших в країні. Для залучення молодих жителів і посилення економіки місцевої влади пропонують € 3 тис. кожній молодій парі, яка переїде туди жити. Плюс до цього за кожну народжену дитину в селі також виплачує € 3 тис. Це відмінна можливість жити в неймовірно гарному місці з чистою екологією.

Утрехт, Нідерланди

utreht_prozhivannya.jpg (66.81 Kb)

Нідерланди відомі всьому світу своїм глибоким вивченням гуманітарних і соціальних наук. І ось один з них соціальних експериментів: що станеться, якщо всі, хто живе в одному місті будуть отримувати $ 1 тис.?

Штат Вермонт, США

Вермонт / Гтрес

Штат Вермонт оголосив конкурс "Програма грантів для віддалених працівників", яка надає дворічну допомогу максимум до 10 000 доларів всім працівникам, які бажають переїхати в другій найменш населений штат США. Єдиною умовою є наявність трудового договору в іншому штаті, але це можна зробити віддалено.

Нью-Хейвен, Коннектикут

Нью-Хейвен, Коннектикут, и Йельский университет

Нью-Хейвен - це державна програма, створена для збільшення інтересу до міста. Якщо ви вперше купуєте тут будинок, вам дадуть позику в $ 10 тис. без відсотків. Якщо ви проживаєте в будинку більше п'яти років, то кредит повністю списується. Ви також можете отримати $ 30 тис. для облаштування вашого будинку новими енергозберігаючими функціями. Якщо ви проживете в ньому 10 років, гроші можуть не повертати.

Аляска, США

Аляска

Наверное, причина, по которой люди редко сами решают переехать жить на Аляску очевидна. Ведь настолько низкие температуры придутся по душе не всем. В связи с климатом численность населения там стремительно падает, поэтому чтобы мотивировать людей  Специальный правительственный фонд платит деньги специалистам из различных сфер, лишь за то, что они согласились обитать на этой территории. От будущего жильца штата требуется только прожить на Аляске год и не быть судимым.

Антикітери, Греція

Антикитера / Википедия, Антонис Барциокас CC BY-SA 4.0

Цей невеликий грецький острів на півдні півострова Пелопоннес, в якому проживає всього 40 жителів, почав кампанію для сімей, які хочуть переїхати на острів, пропонуючи будинку і землі для вирощування сільськогосподарських культур і чека на 500 євро в місяць.

Пайпстоун, Манітоба

Лишь бы переехал: 15 мест, которые платят за проживание на их территории |  Социум | Общество | АиФ Украина

У канадському місті Пайпстоун не роздають землю безкоштовно, але вони пропонують круті знижки, якщо ви будуєте на ділянці протягом року. Крім цього, якщо ви хочете почати бізнес, місто пропонує гранти до 32 тисяч канадських доларів ($ 24 тис.).

Острів Матсайкер, Тасманія

Остров Матсайкер ( Тасмания )

Якщо США або Канада вас не надихає, тоді як щодо Тасманії? На острові Матсайкер біля узбережжя Тасманії дають робочі місця і житло. Перевага сімей, які будуть обслуговувати маяк, надавати метеорологічні зведення, стежити за землю та будівлі. Якщо вони, звичайно, погодяться на життя у відносній ізоляції.

 

Місіма, Японія

misima_prozhivannya.jpg (70.86 Kb)

Ви самотні? Тоді вас чекає японське поселення Місіма (не плутати з містом Місіма). Село знаходиться на три невеликих островах, а населення складає всього близько 400 людей, і в основному це пенсіонери. Місіма пропонує японцям 100 тисяч ієн (близько $ 840), щоб покрити витрати на переїзд, і щомісячну допомогу в перші три роки проживання в цьому селі. Тут ви можете орендувати будинок з трьома спальнями за 23 тисячі ієн ($ 207) на місяць. І останнє - вони дають вам корову. Одну безкоштовна корова!

Кандела, Італія

Кандела / Википедия, Vincenzoxvivolo CC BY-SA 4.0

Відомий як "La Piccola Napoli" ("Маленький Неаполь"), невелике містечко Апулія в регіоні Фоджа, в якому зараз проживає всього 2000 чоловік, пропонує грант в розмірі 800 євро на людину і 2000 євро для пар з дітьми в обмін на переїзд в цей Місто.

Острів Піткерн, Тихий Океан

Питкэрн: самый странный остров Великобритании, где люди отбывают трудовую  повинность

Якщо ви жадаєте жити на одному з найвіддаленіших островів в світі, острів Піткерн для вас. Тут всього 50 чоловік, тому кожен іммігрант отримує безкоштовну землю в цьому острівному раю. На жаль, але з 2015 року туди переїхала тільки одна людина. Може бути, тому, що на острові є один-єдиний магазин, який відкритий тільки три дні на тиждень, і все потрібно замовляти заздалегідь з Нової Зеландії. Але якщо вам подобається пляжі і самота, ви можете стати другою, яка переїхала туди людина.