[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Країна-агресор вивозитиме своїх громадян з України поїздами

Країна-агресор вивозитиме своїх громадян з України поїздами

Через коронавірус для евакуації росіян з території України і українців з території РФ запустять спеціальний потяг №906/905 за маршрутом «Київ – Москва – Київ».

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на «РЖД».

У складі поїзда буде 18 вагонів на близько 800 місць. Поїзд відправиться з Києва 27 березня і прибуде в Москву на наступний день – 28 березня. У зворотний рейс з Москви він відправиться 28 березня й приїде до Києва 29 березня.

Поїзд пройде усім маршрутом без зупинок для посадки/висадки пасажирів. На шляху прямування пасажирів оглянуть медики, відбудеться прикордонний і митний контроль.

У «РЖД» зазначили, що купити квитки на спеціальний потяг можна буде найближчим часом через інтернет на сайті «Укрзалізниці».

Проте на сайті «Укрзалізниці» немає жодних повідомлень про спеціальний потяг «Київ – Москва – Київ». Тут тільки зазначається, що призначено два швидкісних поїздів Інтерсіті+ «Перемишль – Київ» для надання допомоги українцям, котрі внаслідок карантинних обмежень не можуть самостійно перетнути кордон.

Перший поїзд відправиться з Перемишля о 13:10 25 березня під номером 716/715. Під час рейсу з Польщі поїзд робитиме зупинку у Львові та прибуде до Києва о 22:17.

Другий поїзд під номером 706/705 відправиться із Перемишля о 15:50 25 березня, також зробить зупинку у Львові й прибуде до Києва о 00:46 26 березня.

Раніше «Укрзалізниця» відправила вже вісім спеціальних поїздів Інтерсіті+ «Перемишль – Київ» для перевезення громадян України з Польщі та Чехії.

Також поїзд «4 столиці» виконав спеціальний рейс для повернення додому українців.

Як писав «Український дощ», посольство Росії в Україні почало приймати заявки на евакуацію громадян РФ, які не мають можливості самостійно повернутися на батьківщину.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Ляшко не бачить потреби у масовому тестуванні
Україна
Ляшко не бачить потреби у масовому тестуванні
За даними Центру громадського здоров’я України, станом на 9:30 7 квітня підтверджено 1462 випадки COVID-19...
Люди рвуться на природу – поліція не пускає
Україна
Люди рвуться на природу – поліція не пускає
Попри застереження про велетенські штрафи (17-34 тисяч гривень), не всі українці дотримуються обмежень...
Киянам дадуть допомогу до Великодня
Україна
Киянам дадуть допомогу до Великодня
Столична влада виплатить разову допомогу в розмірі 280 та 300 гривень майже 300 тисячам киян...
Заразиться 30 млн українців, – науковець-інфекціоніст
Україна
Заразиться 30 млн українців, – науковець-інфекціоніст
COVID-19 підхоплять 80% населення, госпіталізації потребуватимуть 1,5-2 млн – їм знадобиться інтенсивна терапія...
В Україні побудують найбільшу баржу за історію незалежності
Україна
В Україні побудують найбільшу баржу за історію незалежності
Підприємства «Дунайсудносервіс» і «Дунайсудоремонт» в Ізмаїлі приступили до будівництва найбільшої баржі за історію незалежної України...