Королева Єлизавета II виграла суд у колишнього дворецького

Королева Єлизавета II виграла суд у колишнього дворецького

Королева Великобританії Єлизавета II виграла суд над колишнім службовцем Грантом Херролдом, який протягом шести років був дворецьким принца Чарльза, пише The Mirror.

Справа в тому, що навіть після звільнення з Букінгемського палацу чоловік планував використовувати свій бекграунд в комерційних цілях і назвати власну фірму з етикету The Royal Butler. Саме через цю назву торгової марки і почався суд.

Грант Херролд з восковою фігурою королеви

 

Сам Херролд стверджував, що отримав дозвіл на товарний знак від самої королівської сім'ї. Юристи королеви, навпаки, наполягали на зворотному, заявляючи, що ексдворецький таким чином вводить громадськість в оману, ніби натякаючи на те, що все ще має до неї відношення, хоча пішов з поста у 2011 році.

Більш того, він часто давав коментарі на телебаченні і в пресі, розповідаючи про те, як влаштоване приватне життя монархів. Британське відомство інтелектуальної власності, яке розглядає спори про товарні знаки, винесло рішення на користь королеви.

Нещодавно з'явилася інформація про те, що королева Єлизавета ІІ не поспішає повертатися до Букінгемського палацу. Замість цього після закінчення літніх канікул Її Величність переїде до Віндзорського замку, де, починаючи з березня, вона провела весь карантин, пов'язаний з пандемією коронавірусу.

Повідомляється, що Віндзор відтепер стане постійною резиденцією Єлизавети II, а в Лондон вона буде виїжджати тільки для виконання обов'язків та проведення важливих прийомів і зустрічей, і то, тільки тоді, коли це стане безпечним.

Український Дощ писав раніше, що Слуга Єлизавети II затриманий за крадіжку предметів з Букінгемського палацу.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у  $421 млн перед невідомими кредиторами
Світ
Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у $421 млн перед невідомими кредиторами
Кандидатка у віцепрезиденти США Камала Гарріс у телешоу «Останнє слово з Лоуренсом О'Доннелом» прокоментувала історію, викладену New York Times , в якій йдеться про те, що президент Трамп має величезний борг...
Війна в Карабаху: Афганістан слідом за Туреччиною підтримав Азербайджан
Світ
Війна в Карабаху: Афганістан слідом за Туреччиною підтримав Азербайджан
Афганістан підтримав Азербайджан у карабаському конфлікті. Заява з підтримкою опублікувало МЗС країни...
Сьогодні Трамп і Байден зустрінуться на дебатах на Fox News
Світ
Сьогодні Трамп і Байден зустрінуться на дебатах на Fox News
На дебати кандидатам відведено півтори години, за які претенденти мають обговорити 6 основних тем, серед яких ситуація з коронавірусом, економіка, безпека голосування і масові протести в американських містах...
Ердоган: «Вірменія повинна покінчити з окупацією Нагірного Карабаху»
Світ
Ердоган: «Вірменія повинна покінчити з окупацією Нагірного Карабаху»
У невизнаній Нагірно-Карабахської республіці ввели військовий стан і оголосили мобілізацію. Трохи пізніше про загальну мобілізацію оголосив і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. Влада Азербайджану оголосила про часткову мобілізацію у понеділок ...
Світлана Алексієвич вилетіла з Білорусі до Німеччини
Світ
Світлана Алексієвич вилетіла з Білорусі до Німеччини
Лауреатка Нобелівської премії і член президії координаційної ради опозиції Світлана Алексієвич поїхала з Білорусі...