[]

«Насіння для майбутнього»: Huawei шукає талановитих студентів для стажування в компанії

«Насіння для майбутнього»: Huawei шукає талановитих студентів для стажування в компанії

Студенти з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) можуть взяти участь у всесвітній онлайн-програмі  Seeds for the Future («Насіння для майбутнього») від Huawei. 

Huawei оголосила відбір для участі в освітній програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future). У світі проект стартував ще в 2008 році, а Україна приєдналася до нього в 2016-м. Активність проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Що потрібно знати про програму

Зазвичай за підсумками програми компанія організовує для кращих студентів поїздки в Китай. В силу всім відомих обставин в цьому році програма буде проходити в онлайні. Такий формат дозволить залучити більшу кількість учасників, до того ж це не звичайні освітні курси.

Найактивніші студенти отримають призи та можливість стажування в українському підрозділі Huawei з перспективою подальшого працевлаштування. Компанія також організовує зустріч для учасників різних років з метою обміну досвідом. Всі, хто пройдуть повний курс програми, отримають електронний варіант сертифікату учасника.

Передбачено, що у програмі можуть взяти участь студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс), та випускники, які отримали диплом з технічних спеціальностей (STEM) у 2020 році.

Цього року вперше надається можливість долучитися до програми студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей, які цікавляться ІКТ.

Термін подачі заявок - до 15 вересня 2020 року. Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 до 23 жовтня 2020 року включно.

 

Критерії відбору

У конкурсі можуть брати участь студенти з третього року навчання (включаючи закінчили другий курс) та випускники, які отримали диплом з технічної спеціальності в 2020 році. Бажана спеціалізація - радіофізика, телекомунікації, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека або енергетика (сонячна енергетика, теплоенергетика). Вперше до онлайн-програмі також можуть долучитися студенти і випускники нетехнічних спеціальностей, які цікавляться інформаційними технологіями і хочуть працювати в цій сфері.

Серед вимог до кандидатів - високі результати в навчанні, знання англійської мови на рівні не нижче Intermediate, досвід роботи в проектах та участь в конкурсах за фахом. А тепер найголовніше.

Для участі в конкурсі потрібно до 15 вересня включно надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:

  • Мотиваційний лист українською мовою про те, як студент планує використовувати отримані під час програми знання і навички (не більше 1-2 сторінок).
  • Заява українською мовою з анкетними даними (форма для заповнення доступна по посиланню).
  • Для студентів - виписка із залікової книжки із середнім балом, завірена деканатом. Для випускників - скан-копія диплома та додатка до диплома із зазначенням середнього бала.
  • Рекомендаційний лист з університету для участі в програмі «Насіння для майбутнього» (не обов'язково, але бажано).

З усіма, хто відповідає цим критеріям, буде проведено індивідуальне онлайн-співбесіду українською та англійською мовами.

Ознайомитися з докладним описом програми та переліком документів для участі можна за посиланням

Після завершення програми найактивніші та найбільш наполегливі студенти отримають:

  • призи і можливість стажування в компанії Huawei з перспективою на подальше працевлаштування;
  • можливість приєднатися до глобальної спільноти випускників програми різних років з усього світу Global Alumni Connections.

Також для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії «Huawei Ukraine» з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.

Всі подробиці про проект - на офіційному сайті.

Джерела: Huawei, сайт програми Seeds for the Future Sky

Нагадаємо, затверджено список найкращих студентів та курсантів, які з 1 вересня 2020 року отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Нове положення про дистанційну освіту набуло чинності
Освіта
Нове положення про дистанційну освіту набуло чинності
Відсьогодні в Україні застосовуватимуться норми нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти...
Кабмін виділив кошти на онлайн-курси для школярів
Освіта
Кабмін виділив кошти на онлайн-курси для школярів
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрямування коштів на забезпечення дистанційного навчання для шкіл...
«Приємна» новина для батьків - шкільні канікули з 15 жовтня
Освіта
«Приємна» новина для батьків - шкільні канікули з 15 жовтня
Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою термін дії адаптивного карантину в Україні продовжено до 31 грудня 2020 року...
В Одесі вчителька сварила і принижувала дитину за ... українську мову (запис)
Освіта
В Одесі вчителька сварила і принижувала дитину за ... українську мову (запис)
Вчителька сприйняла висловлювання українською мовою за «зверхню поведінку»...
Школи знову закриють і переведуть на онлайн-навчання?
Освіта
Школи знову закриють і переведуть на онлайн-навчання?
Міністерство освіти нібито вже підготувало для них відповідні інструкції...