КНУ імені Тараса Шевченка йде на двотижневий карантин

7 жовтня Леонід Губерський, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, підписав розпорядження, згідно з яким університет йде на карантин з 8 по 23 жовтня. Всіх деканів, директорів інститутів та інших структурних підрозділів вузу зобов'язали перевести навчання в дистанційний режим. Причиною такого рішення назвали поширення коронавірусу.
Відповідне розпорядження опублікували на сайті КНУ.
У студентських гуртожитках посилять пропускний режим, а в приміщеннях університету - щоденну санітарну обробку. Директору університетської лікарні доручили більш пильно стежити за станом здоров'я співробітників і студентів університету.
Спеціалізовані засідання вчених рад будуть проходити відповідно до законодавства з дотриманням заходів санітарно-епідемічної безпеки.

Раніше Український Дощ писав, що у вересні навколо КНУ був скандал через збори "слуг народу" на його території.