Кличко привітав збірну Англії з виходом до півфіналу Євро-2020. Легендарний боксер філософськи сприйняв поразку України та заявив, що всі люблять повернення після невдач.

Владимир Кличко поддержал сборную Украины и рассказал о возможном  возвращение | Бокс | XSPORT.ua

"Як вам всім відомо (особливо англійським фанатам), я зазнавав поразок у своєму виді спорту. Справа не у програші, а в тому, щоб віддати все і повернутися ще сильнішим. Ми всі любимо повернення, чи не так?,"
– сказав Кличко.

Володимир додав, що пишається українською збірною. Кличко закликав українських футболістів та фанатів тримати голову вище.

"Нам потрібно високо тримати голову, адже ми далеко пройшли у цьому турнірі. Ми показали, що можемо змагатися. Не сумніваюся, що ми можемо піти ще далі. Спостерігайте за нами. До нових зустрічей, друзі, дякую всім фанатам", – зазначив боксер.

На завершення Кличко сказав, що можливо знову почує фанатів, які вигукують його ім'я.

"Як професійний спортсмен, я ніколи не вважаю цілком очевидним те, наскільки ви всі важливі. Продовжуйте вболівати. Можливо, якось я знову почую те, як ви скандуєте моє ім'я", – резюмував Володимир.

Владимир Кличко возвращается в ринг - первый соперник Шеннон Бриггс -  Новости бокса | Сегодня
 
Нагадаємо,

Британський боксер Тайсон Ф'юрі не приховував своєї радості після перемоги Англії над Україною (4: 0) в матчі 1/4 фіналу. Скандальний суперважковаговик своєму фірмовому знущальному стилі прокоментував поразку команди Андрія Шевченка.

"Чи не бачив такого побиття України з 28 листопада 2015 в Дюссельдорфі", - написав Ф'юрі в Twitter. Очевидно, "Циганський король" мав на увазі свою перемогу над Володимиром Кличком.

Раніше Український Дощ писав, що український боксер Володимир Кличко ввійшов до Міжнародного залу боксерської слави. До нього включають зірок боксу, які зробили істотний внесок у цей вид спорту. Окрім Кличка до залу боксерської слави також включили американських боксерів Андре Ворда та Флойда Мейвезера.