[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Київстар допомогає Національній поліції в розшуку дітей

Київстар допомогає Національній поліції в розшуку дітей

За три роки національний телеком-оператор «Київстар», завдяки реалізації проекту "Пошук дітей", допоміг Національній поліції розшукати понад 400 зниклих дітей.

Про це повідомляє прес-служба оператора.

"Уже три роки Київстар співпрацює з Національною поліцією і разом реалізує проект «Пошук дітей»- інформаційна смс-розсилка, мета якої знайти абонентів, які бачили зниклу дитину. За цей час мобільний оператор здійснив на запит поліції 406 смс-розсилок по всій Україні. Повідомлення отримали понад 5,5 мільйона абонентів Київстар, які перебувають поруч з передбачуваним місцем зникнення дитини", - йдеться в повідомленні.

За даними поліції, в 2019 році отримано 16 846 повідомлень про зниклих дітей, з них вдалося повернути додому 92,7%. При цьому показники кількості зниклих дітей в Україні значно знизилися в період карантину. Так, в березні-квітні 2020 року було отримано 1823 заяви про дітей, які загубилися, і це на 25% менше, ніж було в аналогічний період 2019 року. Тоді в поліцію надійшло 2 282 таких заяви.

Зазначається, що за словами керівника ювенальної превенції Національні поліції України Лариси Зуб, коли дитина зникає, поліція докладає багато зусиль, щоб якомога швидше її знайти, і в цьому значну допомогу надає сервіс Київстар "Пошук дітей".

"Найголовніше, щоб розшукувана дитина не потрапила в неприємну ситуацію або не стала жертвою злочину. В таких цілях ми використовуємо різні засоби і методи, щоб якомога швидше повернути дитину до батьків або в соціальні установи. Таким вкрай необхідним і ефективним інструментом швидкої дії є використання сервісів Київстар "Пошук дітей". У цьому проекті важливим є партнерство і комунікація з суспільством, залучення до розшуку небайдужих громадян, адже їх участь дає можливість поліції якомога швидше знайти дитину. І це приносить результат", - підкреслила керівник.

За інформацією Київстар, абоненти, які хочуть допомагати Національної поліції в пошуку зниклих дітей і могли бути свідками таких інцидентів, отримують на свої мобільні телефони смс-повідомлення, що містять інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з детальними даними і фотографією дитини, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки.

Приєднатися до ініціативи в своєму регіоні можна за посиланням https://kyivstar.ua/uk/about/responsibility/kidsearch.

Нагадаємо, в серпні 2017 року Київстар і Національна поліція України підписали Меморандум про співпрацю в проекті «Пошук дітей». Ініціатива почала працювати в Києві з вересня 2017 року і протягом 2018 року до проекту приєдналися всі регіони України.

З метою захисту дітей Київстар також розробив мобільний додаток Star Guard Family, який дозволяє батькам контролювати переміщення дитини, доступ дітей до Інтернету з мобільних пристроїв, убезпечити їх від неприйнятного контенту і потенційних загроз у мережі, а також захистити телефони від вірусів.

Раніше Український дощ писав, що Київстар зробив консультації лікарів в додатку безкоштовними для всіх українців.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
«200 днів брехні»: в столиці триває акція на підтримку підозрюваних у справі Шеремета
Україна
«200 днів брехні»: в столиці триває акція на підтримку підозрюваних у справі Шеремета
Демонстранти вийшли на підтримку на підтримку музиканта Андрія Антоненко, дитячого хірурга Юлії Кузьменко і військової медсестри Яни Дугар...
Сьогодні День Національної поліції
Україна
Сьогодні День Національної поліції
4 липня відзначається День національної поліції України. Його запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року...
Перша Леді одужала. Але лікування триватиме
Україна
Перша Леді одужала. Але лікування триватиме
Перша леді України Олена Зеленська одужала від коронавірусної інфекції COVID-19 і сьогодні виписалася з лікарні...
Сивохо продовжує агітувати за «мир» і «діалог» на Донбасі
Україна
Сивохо продовжує агітувати за «мир» і «діалог» на Донбасі
Тепер уже як приватна особа він усе ще намагається втілити в життя свою «Національну платформу примирення і єдності»...
Війна на Донбасі забрала життя 3353 мирних жителів
Україна
Війна на Донбасі забрала життя 3353 мирних жителів
3 липня внаслідок ворожого обстрілу селища Зайцевого у Донецькій області загинула мирна мешканка. Формування РФ відкрили вогонь на світанку...