Кая, Естель, Міяке: як кияни змінили свої імена у 2020

Кая, Естель, Міяке: як кияни змінили свої імена у 2020

Коли ти Лариса, але в душі Сандра-Глорія. Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції розповіло, як жителі столиці міняли свої імена в 2020 році.

За минулий рік близько 1 300 жителів Києва змінили свої імена. Серед найбільш незвичайних змін можна виділити наступні:

Людмила стала Каєю;
Анна стала Олиной;
Володимир став Вольдемаром;
Іван став Йонасом;
Дррааоллдлісс стала Ганною;
Анна стала Анабеллою;
Марія стала Деррікой;
Олена стала Мілаграс;
Віталій став Габріелем;
Лариса стала Сандрою-Глорією;
Лада стала Міяко;
Марія стала Естель;
Люцифер став Джеком.

Як відзначають в міністерстві, вартість послуги по зміні імені становить трохи більше 5 гривень. Документи перевіряють трохи больее трьох місяців, адже дані про людину повинні переглянути ще й правоохоронні органи.

Змінити ім'я не вийде, якщо проти вас відкрито кримінальне слідство, якщо ви вчинили адміністративне правопорушення, перебуваєте в розшуку, маєте непогашену судимість або подали неправильні відомості про себе.

Якщо ваша заява перевірили і нічого кримінального не знайшли, то ім'я можна змінити на будь-який, яка вам подобається. Але в свідоцтві про народження ім'я залишиться колишнім, адже в цьому документі воно не змінюється.

А як же називали українці своїх дітей у 2020 році?

В Україні з січня по листопад 2020 року дітей називали на честь політиків, казкових персонажів і, навіть, неживих предметів.

За інформацією Міністерства юстиції України серед імен все ж поки лідирують класичні варіанти. Серед немовлят жіночої статі найчастіше зустрічаються імена Ганна, Анастасія, Софія, Марія, Валерія, Вікторія, Поліна. Серед хлопчиків - Артем, Адам, Андрій, Богдан, Максим, Іван, Данило.

Але якщо вже наші громадяни вирішили назвати дитину незвичайним ім'ям, то варіанти є на будь-який смак. Серед дівчаток можна зустріти такі імена як - Санта-Марія, Двору Донна, Попелюшка, Бао Ві, Імперія, Нева, Квітослава, Шанель.

Імена хлопчиків не менше цікаві. Крім всім відомого немовляти на ім'я Зеленський можна знайти варіанти не гірше, наприклад - Яник, Київ, Лимон, Бьйорн, Зорій, Кіану, Парижан, Князь.

В Україні немає жодних обмежень в іменах новонародженим, але все ж у дитини має бути не більше двох імен. Якщо ж батьки не можуть вирішити, як назвати немовля, в цьому їм зможуть допомогти органи опіки або суд.

У будь-якому випадку, будь-яка людина в нашій державі може змінити ім'я, починаючи з віку в 14 років. А з листопада цього року, стало можливим змінити також і по батькові, робити це можна переважно з 16 років.

Раніше Український Дощ писав, що в Ужгороді родина назвала немовля Зеленським.

Теги
Схожi
Хто реально може перемогти на «Євробаченні-2021»? (відео)
Культура
Хто реально може перемогти на «Євробаченні-2021»? (відео)
«Євробачення» - конкурс передбачуваний. Пісні учасників відомі задовго до початку шоу, свої номери вони теж показують заздалегідь...
Соліст Одеської опери встановив рекорд України
Культура
Соліст Одеської опери встановив рекорд України
Соліст балету Одеської опери Андрій Писарєв став офіційним рекордсменом України в номінації «Найбільша кількість перемог артиста балету в міжнародних конкурсах» в категорії «Мистецтво»...
Саундтрек до фільму «Віддана» відзначили двома нагородами премії YUNA 2021
Культура
Саундтрек до фільму «Віддана» відзначили двома нагородами премії YUNA 2021
Юлія Саніна та Тіна Кароль здобули Національну музичну премію YUNA у категорії «Найкраща колаборація» за виконання пісні «Вільна»...
Полтавському музею передали давньогрецький перстень (відео)
Культура
Полтавському музею передали давньогрецький перстень (відео)
До Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського передали перстень із давньогрецьким написом...
У Маріїнському палаці запустили аудіогід українською та англійською
Культура
У Маріїнському палаці запустили аудіогід українською та англійською
У межах проєкту культурної дипломатії уже відкрито 16 україномовних аудіогідів за кордоном, і сьогодні вперше почала роботу англомовна версія в Україні...