Кадиров - Зеленському: «Доведеться відповісти переді мною»

Кадиров - Зеленському: «Доведеться відповісти переді мною»

Глава Чечні Рамзан Кадиров, який називає себе «піхотинцем великого лідера Володимира Путіна», звернувся до президента України Володимира Зеленського із закликом «визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення» за відео «Кварталу 95», яке його образило.

Про це пишуть російські ЗМІ.

У червні журналіст Дмитро Гордон опублікував у YouTube уривок зі свого інтерв'ю із Зеленським 2018 року. У ньому Зеленський вибачається перед мусульманами за своїх колег з «Кварталу 95», які показали відеоряд, у котрому Кадиров плаче.

Керівник Чечні опублікував цей уривок з інтерв'ю дворічної давнини і заявив, що в ньому Зеленський намагається уникнути прямих вибачень перед ним.

«Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою провину, мала честь вибачитися. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити із себе щось, викручуватися, крутити, намагатися підняти себе? Тепер же Ви, отримавши повноваження президента України, кожен раз вигадуєте нові версії вибачень», – зазначив Кадиров.

Поплічник Путіна наголосив, що Зеленському «доведеться твердо визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення». При цьому Кадиров пригрозив президентові України. Мовляв, якщо Зеленський цього не зробить, то йому «доведеться відповісти переді мною».

«Я син загиблого отця, піхотинець великого лідера Володимира Путіна, захисник свого народу», – додав глава одного з регіонів РФ.

Кадиров також закликав Зеленського зателефонувати Путіну й пообіцяти закінчити «з цією громадянською війною на сході».

Як писав «Український дощ», у червні у Грузії затримали громадянина Росії, який планував убити журналіста телеканалу «Мтаварі архі» Георгія Габунію, який образив Путіна.

Затриманий – 38-річний уродженець Інгушетії Васамбек Боков. Інформацію про те, що він готує замах на Габунію, грузинській владі надали українські правоохоронці. Київ також буцімто повідомив, що замовником убивства є глава Чечні Рамзан Кадиров.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Путініст Сіярто з уряду Орбана склав депутатський мандат: йде працювати на китайського автовиробника
Політика
Путініст Сіярто з уряду Орбана склав депутатський мандат: йде працювати на китайського автовиробника
Ексміністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто оголосив про складання депутатського мандату...
Після масованої атаки рф міністр оборони Польщі зробив жорстку заяву щодо допомоги Україні
Політика
Після масованої атаки рф міністр оборони Польщі зробив жорстку заяву щодо допомоги Україні
Косіняк-Камиш заявив, що заклики скоротити допомогу Україні є відірваними від реальності...
«Це те, чого хотів Ліндсі Грем»: Трамп закликав додати Іран до санкцій проти рф
Політика
«Це те, чого хотів Ліндсі Грем»: Трамп закликав додати Іран до санкцій проти рф
Трамп закликав республіканців додати Іран до санкційного законопроєкту проти росії...
Нардеп Микита Потураєв подав заяву на складання повноважень народного депутата
Політика
Нардеп Микита Потураєв подав заяву на складання повноважень народного депутата
Микита Потураєв Потураєв – народний депутат від фракції «Слуга народу» та голова Комітету ВРУ ...
Болгарія виходить із «коаліції охочих»: прем'єр-міністр озвучив причину
Політика
Болгарія виходить із «коаліції охочих»: прем'єр-міністр озвучив причину
Болгарія припиняє своє членство у складі так званої «коаліції охочих» ...