Кабмін зняв заборону на експорт масок і респіраторів

Кабмін зняв заборону на експорт масок і респіраторів

Заборона на експорт засобів індивідуального захисту, який діяв в Україні в зв'язку з коронавірусом, зняли. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Качка на своїй сторінці у Facebook.

"Це тиха, але важлива новина. Мінекономіки і МОЗ домовилися, що сьогодні можна відійти від заборони моніторингу експорту. Уряд підтримав це рішення. Тому 1 серпня термін дії заборони закінчився і не був продовжений", - написав він.

За його словами, важливо дотримуватися правила, "щоб заборон не було взагалі, а якщо їх не можна було уникнути - то вони були найменшими".

"Тому я дико радий, що Україна їх ввела так мало (ЗІЗи і гречка), заборони були обгрунтовані, і ми, нарешті відмовилися від цієї практики", - додав заступник міністра.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України ввів 11 березня заборону на експорт медичних масок та інших засобів захисту. Обмеження експорту товарів протиепідемічного призначення мало діяти до 6 червня або поки буде така необхідність.

Пізніше в Офісі президента обговорили відновлення експорту медичних масок з умовою, що їх неможливо буде продати в Україні та продукція відповідає вимогам інших держав.

Раінше Український Дощ писав, що економіка України починає поступово виходити з кризи, який був викликаний поширенням в країні коронавірусу та введенням карантином. Про це повідомляє Національний банк за підсумками засідання комітету монетарної політики.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Ставлення українців до сталого миру, передача Донбасу під контроль росії — опитування КМІС
Україна
Ставлення українців до сталого миру, передача Донбасу під контроль росії — опитування КМІС
25% респондентів сподіваються, що війна припиниться...
Скандал у Дніпрі: курсант університету МВС сфотографувався на фоні тіла  загиблої
Україна
Скандал у Дніпрі: курсант університету МВС сфотографувався на фоні тіла загиблої
Університет розпочав розслідування після поширення фото з пошукових заходів...
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Україна
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Проти Мар’яни Безуглої відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду...
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна та Велика Британія підписали угоду щодо зміцнення співпраці в цивільному космосі...
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Україна
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Як згодом з’ясувалося, під час прогулянки біля водойми дівчинка вибігла на лід...