Ілон Маск вивів в космос ще 60 супутників для високошвидкісного інтернету

Ракета-носій Falcon 9 компанії Ілона Маска SpaceX вивела в космос одразу 60 супутників зв'язку Starlink, що допоможе до кінця 2020 року під'єднати всю територію США і Канади до високошвидкісного широкосмугового інтернету. Але це тільки початок глобального інтернет-покриття.
Про це пише Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.
Сьогодні вночі (7 січня - ред.) геніальний Ілон Маск побив світовий рекорд: ракета Falcon 9 компанії SpaceX вивела на орбіту одразу 60 супутників зв'язку Starlink, і Ілон зробив ще один гігантський стрибок до своєї надмети - світового панування у сфері мобільного зв'язку та інтернету.
Сьогодні Маск побив світовий рекорд за кількістю супутників в одних руках - у нього вже 180 супутників! У найближчого конкурента 140.
Маск знову здійснив найдешевший космічний старт і знову порвав всіх конкурентів ціною пуску - перша ступінь "Фалькона" не згоріла, а повернулася на базу в четвертий раз! Тобто Маск знову заощадив десятки мільйони доларів.
Що хоче зробити Маск? За допомогою своєї космічної армади він збирається підключити до кінця 2020 року всю територію США і Канади до високошвидкісного широкосмугового інтернету. Тепер не важливо, де ти перебуваєш і де перебуває вишка зв'язку - супутник дозволить дивитися новини в будь-якій точці, наземні телекомунікації здійснять новий стрибок, послуги зв'язку стануть ще дешевими.
Але це тільки початок. У планах Маска виконати ще 22 запуски ракет, щоб вивести на орбіту 1584 космічних апаратів і накрити мережею своїх супутників зв'язку кілька континентів! Щоб чотири мільярди людей, які зараз не мають допуску до широкосмугового інтернету, змогли в будь-якій точці Арктики, пустелі Сахари, і в будь-якій глушині Тихого океану базікати по відео між собою без всяких затримок. Коротше, Маск поставив за мету захопити дешевим швидкісним інтернетом весь світ і стати головним провайдером планети. Зрозуміло, що за допомогою тих же супутників можна і контролювати весь зв'язок всієї планети. Недарма сьогоднішній запуск комерційного "Фалькона" забезпечувало 45-те крило Космічних сил Збройних сил США.
Маск вже отримав у Федеральній комісії зі зв'язку США дозвіл на запуск дванадцяти тисяч супутників зв'язку і звернувся до Міжнародного союзу електрозв'язку дозволити експлуатацію ще тридцяти тисяч супутників! Виведення цієї армади зробить Маска недосяжним для конкурентів.
Америка бере під контроль інформаційне поле майбутнього - інтернет, пошукові системи, соціальні мережі і глобальний провайдер - і все це в руках компаній зі США.
Раніше Український дощ писав про те, що SpaceX здійснили черговий успішний запуск ракети-носія Falcon 9 і вивела на орбіту телекомунікаційний супутник JCSAT-18/Kacific1.