Хто така Вікторія Стартц, яка звинуватила голову Офісу президента Єрмака у зраді?

Хто така Вікторія Стартц, яка звинуватила голову Офісу президента Єрмака у зраді?
Днями членкиня Палати представників США українського походження Вікторія Спартц звернулася до президента США Джозефа Байдена з проханням надати пояснення щодо ймовірних зв'язків з росією глави Офісу президента України Андрія Єрмака. Але хто така пані Спартц і чому вона сумнівається у вірності народу України правої руки президента Зеленського?
 
43-річна конгресменка народилася у місті Носівка на Чернігівщині в родині інженерів. Принаймні так пишуть американські видання.
 
Вона отримала ступінь бакалавра та магістра з міжнародної економіки у Київському національному економічному університеті.
 
У 2000 році Вікторія одружилася з американцем Джейсоном Спартцем і переїхала до США.
 

Там вона отримала диплом магістра з бухгалтерії у бізнес-школі Університету Індіани, де після навчання залишилася викладати.

Спартц працювала в бізнес-структурах та державних установах США, зокрема на посаді фінансового керівника генеральної прокуратури Індіани. Має і власний бізнес в галузі фінансових консультацій, фермерському господарстві та нерухомості.

У 2017 році Спартц обрали до сенату штату Індіана, де вона замінила Люка Кенлі, який вийшов на пенсію.

"У неї сильний акцент, але ще сильніша її пристрасть до американської політики", - писали тоді місцеві видання.

Наступною сходинкою стало висування до Палати представників Конгресу США у 2020 році. Вона стала першою в історії етнічною українкою, обраною до Конгресу Сполучених Штатів. У своїй кампанії Вікторія наголошувала на своєму українському походженні, стверджуючи, що це сформувало її політичні погляди.

В одному зі своїх передвиборчих роликів під назвою "Стоп соціалізм" Спартц переглядає відео з червоними прапорами із зображенням Леніна та довгими чергами з людей, які стоять за продуктами.

"Народжена у Радянському Союзі, Вікторія Спартц знає горе соціалізму", - каже голос за кадром.

У розмові з виданням IndyStar вона згадала розповідь дідуся про те, як радянська влада відібрала у їхньої родини власне господарство під час колективізації та про жахливий Голодомор 1932-33 років.

На сайті передвиборчої кампанії Спартц йшлося, що "зростаючи в Україні за влади соціалістів, вона напряму відчула на собі темну сторону соціалізму".

"Цей досвід сформував її консервативну політичну філософію: обмежена влада завжди краще, а рішення у галузі фінансів та охорони здоров'я мають ухвалювати люди на вільному ринку, а не бюрократи чи лобісти", - додає її офіційна біографія.

9 травня 2022 року Вікторія взяла участь в урочистій церемонії підписання в Овальному кабінеті Білого дому Закону про ленд-ліз для захисту демократії Україною як співавторка законопроєкту. 

У липні 2022 року Вікторія надіслала листа президенту Джо Байдену з проханням надати інформацію щодо наглядових процедур, які здійснюються щодо керівника Офісу президента Зеленського Андрія Єрмака:

«На підставі різноманітних розвідувальних даних, дій Єрмака в Україні та його ймовірних угод із росією, Конгресу необхідно терміново отримати цю інформацію, щоб підтвердити або спростувати різні серйозні звинувачення».

Пізніше Марсі Каптур, співголова групи на підтримку України в Конгресі США, звинуватила свою колегу Вікторію Спартц у необачній допомозі російському диктатору владіміру путіну.

Щороку вона приїжджає до України провідати бабусю і дідуся у Носівці на Чернігівщині.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Албанія порвала країну-терористку росію в ООН через брехню про Каховську ГЕС
Світ
Албанія порвала країну-терористку росію в ООН через брехню про Каховську ГЕС
Представник країни-терористки Василь Небензя намагався переконати присутніх, що це Україна нібито підірвала ГЕС, проте посол Албанії його поставив на місце....
Члени НАТО готові ввести війська в Україну: ексглава НАТО Расмуссен назвав умову
Світ
Члени НАТО готові ввести війська в Україну: ексглава НАТО Расмуссен назвав умову
Расмуссен вважає, що деякі союзники по НАТО можуть виступити за гарантії безпеки, щоб уникнути реальної дискусії про прагнення України до членства...
Захід розглядає сценарій приймання частини України до НАТО - NYT
Світ
Захід розглядає сценарій приймання частини України до НАТО - NYT
Західна Німеччина є прикладом країни, яка вступила до НАТО, коли була розділеною...
Заповіт принца Філіпа засекретили на 90 років — заради «захисту гідності» королеви Єлизавети
Світ
Заповіт принца Філіпа засекретили на 90 років — заради «захисту гідності» королеви Єлизавети
Заповіт чоловіка королеви Великобританії Єлизавети II принца Філіпа, який помер 9 квітня 2021 року у віці 99 років, буде зберігатися в секреті від публіки найближчі 90 років...
Україна скликає термінове засідання Ради Безпеки ООН щодо підриву Каховської ГЕС
Світ
Україна скликає термінове засідання Ради Безпеки ООН щодо підриву Каховської ГЕС
Наголошується, що рф матиме відшкодувати усі наслідки свого злочину....