[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Хто і як намагається гальмувати запуск Бюро економічної безпеки

Хто і як намагається гальмувати запуск Бюро економічної безпеки
Черговий епізод серіалу про те, як намагаються гальмувати запуск Бюро економічної безпеки. На даний момент це найцікавіший для мене серіал у країні.
 
Буквально за пару місяців до запуску виявилося, що питання, де знаходитиметься офіс БЕБ, поки що залишається риторичним. Тобто за пару місяців потрібно знайти будівлю зі спецзв’язком, зброярнями, «секреткою», захищеним сервером та огорожею, адже це режимний об‘єкт.
 
У зв‘язку з ліквідацією податкової міліції цілком логічно було б віддати БЕБ одну з будівель ДФС. Але Кабмін з Фондом держмайна щось не квапляться та генерують дичину на кшталт розміщення БЕБ у різних будівлях різних районів Києва. В такому разі, за логікою чиновників Кабміну, можна було просто купити приміщення магазину на першому поверсі багатоповерхівки - між перукарнею та студією шугарингу - і нехай працюють.
 
Я вже не кажу, що ремонт нових приміщень потребує часу і десятків мільйонів наших з вами грошей. І я не хочу платити за ремонт будівлі органу, який не працював ще й дня і не заробив державі й копійки. Сподіваюсь, у КМУ та директора БЕБ Мельника є розуміння, що це повна дичина і що треба використовувати те, що вже готове. І починати працювати, адже зволікання коштує надто дорого для держави.
 
Наочний приклад: у 2020 році Верховний Суд замовив ремонт однієї зі своїх будівель на Солом’янці на 498 млн грн. І це без спецзв’язку та охоронних систем. Півмільярда на ремонт.
 
Не надто жируємо?
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"1","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Чи припинять ходити в ефіри до Ахметова «патріотичні» політики, якщо він потрапить під санкції США?
Країну згубить нескінченна боротьба колишніх з чинними, або навіщо державі годувати Фірташа
Єдине, що дійсно перетнуло всі «червоні лінії» - це паніка Порошенка
У 2021-му бюджет отримав від приватизації рекордні за 10 років 5,1 млрд гривень