Гурт 5'nizza російською мовою оголосив про тур Європою: українці обурилися

Музиканти Сергій Бабкін та Андрій Запорожець, які є учасниками гурту 5'nizza, записали відеоанонс концертів у Європі, звернувшися до шанувальників російською.
Відео поділились в instagram гурту.
Харківський гурт 5'nizza оголосив про тур Європою. Музиканти записали відео, в якому назвали міста і дати. У короткому ролику вони під гітару перераховують концерти російською мовою.
Згідно з інформацією 5'nizza, гурт виступить з 9 по 16 лютого у Берліні, Амстердамі, Барселоні, Валенсії, Франкфурті, Кракові та Празі.
Відео з анонсом викликало чимало негативу. Музикантів розкритикували за російську мову, зокрема запитуючи, для кого в Європі вони оголошують назви міст російською.



Український Дощ писав раніше, що український виконавець Олександр Кривошапко втук в США і одружився.