[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

ГПУ роззброює армію. Капітуляція триває?

ГПУ роззброює армію. Капітуляція триває?

Генпрокуратура влаштувала облаву на базі 3-го полку Сил Спеціального Призначення - елітного підрозділу української армії. На військовій базі, ясна річ, була виявлена військова техніка. Судячи з усього, тепер вона арештована.

Історія цієї бази і цієї техніки така: раніше вони перебували у користуванні Української добровольчої армії Дмитра Яроша.

Коли підрозділи Яроша "попросили" з фронту, вони все своє добро передали державі. Конкретно цьому полку.

Не пропили, не продали в Сирію, Африку чи наркоторговцям в Латинська Америку, а безплатно дали в користування воюючому підрозділу регулярної української армії.

Слід окремо сказати, що згадана техніка, як і облаштована база, коштують реальних грошей. Це мільйони доларів. Бійцям Яроша ця техніка не з неба впала. Вони роздобули її немалою кров‘ю.

Формально легалізувати цю зброю майже нереально. Хоча за дорученням Головнокомандувача ЗСУ Хомчака, процедура прийому майна на баланс 3-го полку ССО вже тривала.

Але тут нагрянули орли Венедиктової...

Що за цією абсурдною історією може стояти? Юрий Бутусов написав, що це - приклад безпрецедентної тупості та окозамилювання. Але, боюсь, тут йдеться не тільки про тупість.

З високою ймовірністю влада починає свідомо обеззброювати найбільш ефективні підрозділи в рамках своїх домовленостей з Російською Федерацією.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо