[]

Голова СФУЖО подякувала своїй мережі за підтримку українців, які опинилися в біді

Голова СФУЖО подякувала своїй мережі за підтримку українців, які опинилися в біді

Голова Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) Анна Кисіль звернулась до всієї світової мережі СФУЖО та висловила щиру подяку за віддану добровільну працю в цей час випробувань у підтримці українців з діаспори та України, які опинилися в біді.

Про це повідомляється на сторінці Світової Федерації Українських Жіночих Організацій.

"Сьогодні увесь світ призвичаюється до умов карантину через поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Заходи безпеки, котрі вживають, найперше, політики та працедавці, спричиняють нові особливості нашого повсякдення. Віддаємо шану і честь медпрацівникам та всім, хто стоїть на передній лінії фронту боротьби з вірусом і цілодобово рятує тисячі людських життів", - йдеться в дописі.

В СФУЖО висловили щирі співчуття тим родинам, які втратили своїх рідних.

"Скорбимо, молимося та єднаємося із вами у молитвах".


Голова СФУЖО наголосила, що усвідомлює, що досвід не народжується миттєво, а визріває поволі та зазначила, що наразі вже почали опановувати глобальне розуміння необхідності карантину та новий формат солідарності.

"Солідарність сьогодні - це не лише спільні дії, це до великої міри ще й усвідомлення дисципліни і гуманізму, необхідність бути чуйним до потреб свого ближнього та зробити свій внесок у допомогу потребуючим та боротьбу з пандемією", - зазначила Анна Кисіль.

В СФУЖО наголосили, що щиро дякують всій своїй світовій мережі за віддану добровільну працю в цей час випробувань у підтримці українців з діаспори та України, які опинилися в біді.

"Сьогодні ми вчимося жити у нових умовах і повноцінно спілкуватися за допомогою електронних технологій, заглиблюючись у онлайн-сервіси. Попри те, що чимало людей мають цей досвід, однак ми ще ніколи не переводили все своє спілкування – і професійне, і дружнє – у віртуальний формат", - говориться в зверненні.

Крім того, Анна зазначила, що СФУЖО  найближчим часом долучиться до перших онлайн Великодніх Богослужінь, а також закликала у цей час нових викликів бути людяними, милосердними, берегти себе, своїх рідних і своє суспільство, та гуртуватись у спільній праці для найшвидшого подолання пандемії.

Раніше Український дощ писав, Свiтовий Конґрес Українців запрошує взяти участь в інформаційній сесії з психологом волонтерської ініціативи Робочої групи СКУ, на якій розглянуть, як долати стрес в умовах запровадженого карантину.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"1","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Українська діаспора стала найчисельнішою у Чехії
Події
Українська діаспора стала найчисельнішою у Чехії
У Чехії за минулий рік народилося понад 1250 українців, що на півтори сотні більше порівняно з попереднім роком...
Вперше до ради мігрантів австрійського Ґраца увійшла українка
Події
Вперше до ради мігрантів австрійського Ґраца увійшла українка
Українська громада Ґраца (Австрія) вперше отримала свого представника у консультаційній раді мігрантів, яка представляє інтереси мешканців міста – негромадян ЄС, ним стала Галина Скотнік...
Українська тенісистка Світоліна відвідала Український національний музей у Чикаго
Події
Українська тенісистка Світоліна відвідала Український національний музей у Чикаго
Українська тенісистка, бронзовий призер Олімпійських ігор у Токіо 2020 Еліна Світоліна відвідала у Чикаго (США) Український національний музей...
У Польщі вшанували пам’ять Михайла Грушевського (фото, відео)
Події
У Польщі вшанували пам’ять Михайла Грушевського (фото, відео)
У польському місті Холм відзначили 155-ту річницю від дня народження одного з найвідоміших діячів українського державотворення Михайла Грушевського...
У Пекіні пройдуть «Дні українського кіно»
Події
У Пекіні пройдуть «Дні українського кіно»
У п’яти престижних кінотеатрах столиці Китаю упродовж 22-30 вересня відбудуться «Дні українського кіно»...