Go_A перемогла в другому епізоді альтернативного Євробачення-2020

В Ісландії влаштували своє альтернативне Євробачення-2020 року, яке стартувало на минулому тижні. Наш цьогорічний представник теж бере у ньому участь і, як повідомляється на сайті eurovisionworld.com, українська група Go_A з піснею "Соловей" стала переможцями другого епізоду шоу, набравши 40 очок.
За результатами двох епізодів, Україна посідає третє місце, а лідером став співак Diodato з Італії.

У перших чотирьох епізодах ісландського шоу будуть представлені всі пісні Євробачення-2020 року, а починаючи з третього епізоду, який пройде 2 травня, ісландська публіка отримає можливість голосувати за свої улюблені пісні.
А вже 14 травня буде оголошено переможця альтернативного Євробачення Ісландії.
Як відомо, 18 березня пісенний конкурс Євробачення-2020 офіційно скасували через поширення коронавірусу у світі. У конкурсі Євробачення-2020 повинні були виступати представники 41 країни. Україну мав представляти гурт Go_A з піснею "Соловей". Гурт у своїй творчості гурт поєднав український вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани та потужний гітарний драйв.

До слова, напередодні скасування шоу, Україна увійшла в топ фаворитів Євробачення-2020. Попри те, що букмекери ставлять українського представника лиш на 25-е місце, глядацьке голосування показало значно позитивніші результати.
Нагадаємо, масштабне альтернативне шоу Europe Shine A Light, яке відбудеться 16 травня о 22:00 замість скасованого через коронавірус пісенного конкурсу в Роттердамі, транслюватимуть 46 країн. Де подивитися шоу в Україні, читайте у матеріалі.