[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Глядач в українській глибинці відсьогодні остаточно у медіа-полі Російської Федерації

Глядач в українській глибинці відсьогодні остаточно у медіа-полі Російської Федерації

Сьогодні, до речі, знаковий день - Україна добровільно випилялася з телепростору в окупованому Криму та ОРДЛО.

Ключові медіагрупи - Коломойського, Пінчука та Ахметова - закодували на супутнику сигнали своїх великих каналів.

Кажучи широкими мазками, без зайвих деталей - український зомбоящик для широких народних мас на непідконтрольних територіях та в українській глибинці сьогодні відімкнено.

Цей глядач, як у 90-их, відсьогодні остаточно - у медіа-полі Російської Федерації.

Мої родичі на півночі Житомирської області, наприклад, знову будуть дивитися окрім російського, білоруське ТБ. Правда, новини та інший політичний контент вони зможуть ловити і на каналах групи Медведчука. Залишаться також канали Порошенка та «Еспресо», що звичайно ж добре, але це погоди не зробить.

З фейсбука можна скільки завгодно снобським тоном заявляти, що так навіть краще, про Інтернет, YouTube та Волю-кабель, але це свідчить лише про слабке розуміння реалій.  А головне - не дає відповіді на питання, з якою метою топ-олігархи на це пішли?

Наївний аргумент про те, що завдяки цьому кроку «1+1» стане ще більш незалежним від Коломойського, а «Україна» від Ахметова - не пропонувати.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги