Героїня свого фентезі: Джоан Роулінг купила будинок, що нагадує Хогвартс (фото)

Британська письменниця, авторка серії книг про Гаррі Поттера, Джоан Роулінг придбала собі котедж Church Cottage вартістю $500 тисяч.
В котеджі Church Cottage, розташованому в селі Татхілл, в Англії, Роулінг провела більшу частину свого дитинства.
Цікаво, що на стіні цього маєтку навіть є напис:
«Джоан Роулінг спала тут орієнтовно з 1982 року».
Майбутня знаменитість жила в невеликому двоповерховому маєтку зі своїми батьками в період з 9 до 18 років. Саме шкільний вік, в якому вона набиралася вражень для майбутніх книг.

Й справді, маєток виконаний в готичному стилі й дуже нагадує стиль Хогвартса з книг про Гаррі Поттера. Деякі деталі в будинку навіть схожі з інтер'єрними елементами книг письменниці, наприклад, шафа під сходами схожа на шафу в будинку, де жив Гаррі Поттер до Хогвартса.
Батько письменниці продав котедж в 1995 році продюсеру телекомпанії BBC, а у 2011 році будинок був перепроданий.

Нагадаємо, британка Джоан Роулінг очолила рейтинг найпопулярніших письменниць десятиліття, на додаток Роулінг цьогоріч стала найбільш високооплачуваним письменником у світі за версією журналу Forbes.