[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Генератор випадкових додзвонів шойгу свідчить про актуалізацію ядерного шантажу

Генератор випадкових додзвонів шойгу свідчить про актуалізацію ядерного шантажу
Блудливі заявочки оленяра шойгу про «брудну ядерну бомбу на Банковій» - це натяк на те, що ядерні бомби бувають чистенькими, викоханими, пренепорочними, з лагідною любов’ю випущеними з боєголовок.
 
Генератор випадкових додзвонів, який ми на вихідних спостерігали у виконанні кремля (зазвичай задраяного для зв’язків зі зовнішнім світом), свідчить про актуалізацію ядерного шантажу. Ескалація пішла на ще один виток. Якщо кремляді першими кричать про ядерну бомбу на Банковій, а перед тим першими верещали про підрив Каховської дамби – це означає, що імовірність цих диверсій зросла.
 
Вислів «на злодієві шапка горить» походить від бувальщини, коли не могли зловити крадія, перекрили всі виходи з міста і покликали чаклуна. Він виявився більше психологом, аніж мольфаром, бо гучно вигукнув у натовп: «На злодієві щойно загорілася шапка!». Грабіжник рефлекторно схопився за шапку – і цим себе видав.
 
Росія постійно видає себе хапанням за шапку, яка горить. Дивіться! На злодієві щойно загорілася шапка! Раша тут як тут. Лише божевільний повірить, що воєнно-політичне керівництво країни може скинути бомбу на себе й своє ж укриття. Як таке паліво можна гнати на рівні натівських міністрів оборони – це гідне подиву.
 
Шкода, що абоненти, які відповідали на дзвінки шойгу, йому не пояснили значення вислову «на злодієві шапка арлекіна горить».
Ну а, врешті, чого дивуватися? Срамна історія про те, як орки крали відеокамери на швецьких автобанах для своїх саморобних безпілотників, утвердила мене в думці, що ми – квантовий стрибок, а росія – обскурантизм.
 
Обскурантизм (свідоме обмеження знань та інформації) – це рятунок від роздумів про власну убогість і відсталість. Колись дослідники суспільних девіацій препаруватимуть росію як зразок найбільш ворожого в 21 сторіччі ставлення до просвіти, прогресу й модерну. Відраза орків до всього надсучасного, доброзичливого, співмирного має глибоку основу дикуна. Він панічно боїться поступу, бо з ним приходить свобода, а свобода – це отрута для рабодуші.
 
І тому – запит на тиранію. І тому – нездоланність скреп. І тому – традиціоналізм колективу розчавлює гордість індивіда. І тому – монополія на невігластво і спотворену світокартину. І тому – бити в дзвони з криками про злодія, гострячи ніж. І тому - тотальне мракобісся.
 
Мракобісся: біси водяться лише в мороці. За поребриком модерну.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
21 листопада - день двох не доведених до кінця революцій: змінилися прізвища, а не система
Час вийти і сказати, що воєнно-політичний вибір «іти до кінця» означає крах критичної інфраструктури
Емоційна наступально-звинувачувальна риторика стосовно польського Пшеводува неприпустима
П'ята стаття НАТО декларує допомогу постраждалій країні. Причому не завжди військову допомогу