Геї РФ хочуть зробити день народження Путіна - Днем видимості ЛГБТ

Геї РФ хочуть зробити день народження Путіна - Днем видимості ЛГБТ

Вчора Володимиру Путіну виповнилося 68 років. З цієї нагоди учасники групи Pussy Riot влаштували акцію: вони розвісили ЛГБТ-прапори на будівлях ФСБ, адміністрації президента, Міністерства культури, Басманного ОВС та Верховного суду.


"У день народження важливо говорити "спасибі". Дякувати за слова і справи. Робити подарунки. "У Росії ніколи не було, немає і не буде ніяких обмежень за ознакою орієнтації", - сказали ви в цьому році. Але в реальності в цей же час в нашій з вами країні вбивають геїв в Чечні, і їх смерті не розслідуються, приймають трансфобние закони, називаючи їх "зміцненням інституту сім'ї", ведуть "полювання на відьом", переслідуючи батьків дітей від сурогатних матерів, а тих, хто не хоче голосувати за поправки до Конституції імені вашого довічного президентства, лякають роликами про те, як дитину з дитячого будинку всиновлюють два тата. Ось він, ваш світ - в ньому в'язниця дитячого будинку краще свободи, а відсутність будь-якої любові краще любові двох батьків,"- йдеться в офіційній заяві групи.

Учасники акції також додали, що думали над подарунком, але вибрали "дійсно потрібні": свободу і любов.

"Ми даруємо вам цю веселку як символ відсутніх любові і свободи - даруємо всім. "Веселка - це сонце після дощу", - сказали ви. Але ми - ті, хто робить все, щоб це сонце нарешті з'явилося,- відзначили вони.

На питання, чому акцію в підтримку ЛГБТ вирішили провести в день народження Володимира Путіна, один з її учасників, Ренат Давлетгільдеев, відповів:


"Цей рік для російського президента дуже важливий, незважаючи на пандемію коронавируса, крах рубля і інші негаразди. Літній голосування по поправках до Конституції все це, безумовно, нівелює. А разом з пакетом поправок вступили в силу і закони, що дискримінують ЛГБТ в правах. Пам'ятайте, напередодні голосування людей лякали роликами на YouTube, де два тата забирали нещасного хлопчика з дитбудинку? Переслідування представників спільноти тривають і зараз, досить згадати "полювання" на батьків дітей від сурогатних матерів. Десятки людей вже були змушені покинути країну разом зі своїми абсолютно законними дітьми. Але паралельно в цьому ж році Володимир Путін говорив: "У Росії ніколи не було, немає і не буде дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації". І це дуже важливі, потрібні і круті слова. Сьогодні нам просто хотілося йому нагадати про них," - сказав він.

У своїй заяві учасники акції також зажадали розслідувати вбивства і викрадення представників ЛГБТК-спільноти в Чечні, легалізувати одностатеві партнерства, припинити переслідування активістів та організацій, що допомагають ЛГБТК-спільноті, одностатевих сімей, прийняти закон, що забороняє дискримінацію за принципом гендеру та сексуальної орієнтації, і скасувати чинний закон про пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин як дискримінаційний і такий, що порушує право на свободу самовираження.

Також вони зажадали зробити 7 жовтня Днем видимості ЛГБТК.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Економіка США продемонструвала рекордне квартальне зростання
Світ
Економіка США продемонструвала рекордне квартальне зростання
За третій квартал ВВП США зріс на 7,4% або на 33,1% в річному вимірі, що є історичним рекордом з 1947 року...
У Білорусі відрахованим студентам вручають повістки до військкомату
Світ
У Білорусі відрахованим студентам вручають повістки до військкомату
У Білорусі військові комісари чергують у деканатах університетів і видають повістки відрахованим студентам...
Лукашенко створює народні дружини з колишніх військових
Світ
Лукашенко створює народні дружини з колишніх військових
Президент Білорусі доручив зробити неформальною роботу народних дружин, залучити колишніх військових і дати їм зброю....
В Євросоюзі вважають рішення КСУ підставою для призупинення безвізу
Світ
В Євросоюзі вважають рішення КСУ підставою для призупинення безвізу
В Європейському Союзі стурбовані останніми рішеннями Конституційного суду України щодо діяльності антикорупційних органів...
Макрон закликає відновити довіру у діалозі з Росією
Світ
Макрон закликає відновити довіру у діалозі з Росією
Президент Франції Еммануель Макрон вважає необхідним послідовне відновлення довіри у відносинах Європейського союзу з Російською Федерацією...