Гарант анонсував обмін полоненими уже в березні

Проведення обміну з РФ утримуваними особами планується у березні поточного року.
Про це сьогодні, 6 березня, заявив президент України Володимир Зеленський під час брифінгу в Полтаві, де він перебуває з візитом.
«Зустріч (Тристоронньої контактної групи. – Ред.) буде 11 числа (березня. – Ред.) у Мінську. Ми працюємо над тим, щоб у нас був обмін у березні», – сказав глава держави.
Зеленський зазначив, що в питаннях обміну «у нас з вами є повна довіра, тому що ми забираємо наших людей».

Водночас президент наголосив, що «сильна команда працює постійно саме над верифікацією людей, які перебувають як на тимчасово окупованих територіях, так і в Росії».
«Буде результат», – висловив упевненість Зеленський.
Нагадаємо, 15 лютого президент заявив, що українська влада веде переговори про повернення з Росії 200 ув'язнених.
Як писав «Український дощ», у перший день весни Україна і Росія говорили в Мінську про обмін утримуваними особами за формулою «всіх на всіх».
До речі, ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін попередив Зеленського про пастки Путіна. Однією з них є так звані «емоційні воронки», коли суспільство вимагатиме від президента України подальших успіхів, наприклад чергового обміну полоненими. А для цього потрібно вести діалог з Кремлем і зближуватися.