Французів «агітують» зробити щеплення постерами з парочками, які цілуються

Французів «агітують» зробити щеплення постерами з парочками, які цілуються

Локальне керівництво півдня Франції вирішило стимулювати молодих людей вакцинуватися за допомогою плакатів романтичного змісту. Всього було створено шість різних постерів із зображенням пар, що обнімаються або цілуються. Плакати супроводжуються слоганом «Так, вакцинація може мати бажаний ефект». У Франції підкреслили «бажані» наслідки вакцинації за допомогою романтичної рекламної кампанії, покликаної переконати молодих людей зробити щеплення від коронавірусу, повідомляє британська газета The Guardian.

Плакати, випущені органами охорони здоров'я на півдні Франції, показують, як щеплення може значно поліпшити соціальне життя людей і спростовують побоювання громадськості з приводу «небажаних» або несприятливих побічних ефектів вакцин проти коронавірусу.

У повній відповідності зі стереотипами про Францію, на одному плакаті зображена пара, що цілується на задньому сидінні автомобіля. На інших плакатах серії, що складається з шести різних постерів, зображені, серед іншого, молоді люди на концерті, сім'я на пляжі і пара, обніматися на вокзалі. Зображення забезпечені слоганом «Так, вакцинація може мати бажаний ефект». Також на плакатах додано: «З кожним щепленням життя починається заново».

У регіональному управлінні охорони здоров'я Провансу-Альп-Лазурного берега, де придумали ці плакати, заявили, що надихнулися національної кампанією вакцинації і вирішили послати людям особливо позитивний сигнал через фотографії, що зображують сцени возз'єднання і одночасно спростовують фразу про «небажані ефекти», яку можна часто почути в зв'язку з вакцинацією проти коронавірусу.

«Це повідомлення буде передаватися через мережу міських рекламних щитів і в місцях, часто відвідуваних людьми (барах, ресторанах, спортзалах і т.д.), також воно буде передаватися через наші соціальні мережі», - пояснили представники регіональної влади.

Директор управління охорони здоров'я Філіп де Местр пояснив:

«Ми не припиняли передавати повідомлення, що пояснюють, чому ми повинні захищати себе та інших за допомогою профілактичних заходів і вакцини, але ми зрозуміли, що це досить традиційний підхід, який іноді викликає почуття провини, однак має мало ефекту. Тому ми подумали про інший підхід, запитавши себе, як ми можемо достукатися до людей в інший спосіб ».

The Local, англомовний новинний сайт у Франції, відзначає, що країна має довгу історію рекламних кампаній, що наводять на роздуми. Серед попередніх прикрашених за допомогою еротичного підтексту матеріалів про здоров'я населення було послання для водіїв на День Святого Валентина: «Життя, любов. На дорогах не забувайте про те, що дійсно важливо ».

Як нагадує британська газета, в листопаді 2016 року в рамках кампанії з підвищення обізнаності про СНІД, що проводиться Міністерством охорони здоров'я Франції, були розміщені чотири плаката із зображенням двох чоловіків і написом: «З коханцем, з одним, з незнайомцем; ситуації бувають різні, як і заходи захисту ».

У понеділок президент Франції Еммануель Макрон проведе засідання Ради із захисту здоров'я, після чого, як очікується, оголосить про нові заходи по боротьбі з розповсюдженням «дельта» -штамма у Франції в надії запобігти прогнозовану четверту хвилю коронавірусу.

Серед розглянутих заходів - обов'язкова вакцинація медичних працівників, включаючи працівників приватних будинків престарілих. У п'ятницю міністр праці Елізабет Борн зустрінеться з представниками профспілок, щоб обговорити дисциплінарні заходи щодо тих, хто відмовляється від вакцинації. Очікується, що вони також обговорять, чи варто включити в цю міру працівників інших секторів, що контактують з населенням, повідомляє The Guardian.

Теги
Схожi
Про Меган Маркл пишуть книгу, яка розкриє її справжнє обличчя
Світ
Про Меган Маркл пишуть книгу, яка розкриє її справжнє обличчя
Над виданням працює британський журналіст-дослідник Том Бауер...
Шойгу зобов'язав російських військових вивчити та проаналізувати статтю Путіна про Україну
Світ
Шойгу зобов'язав російських військових вивчити та проаналізувати статтю Путіна про Україну
У Міноборони РФ включили статтю Путіна про Україну до переліку обов'язкових для вивчення тим військово-політичної підготовки...
У Канаді тіло обгорілої жінки сприйняли за манекен і викинули його у смітник
Світ
У Канаді тіло обгорілої жінки сприйняли за манекен і викинули його у смітник
Після з’ясування обставин ситуації поліцейські вибачилися перед родичами жінки....
У Туреччині через пожежі почалась евакуація туристів
Світ
У Туреччині через пожежі почалась евакуація туристів
На південному сході Туреччини через масштабні пожежі почали евакуювати туристів...
Понад 200 тисяч людей вийшли на акції проти COVID-паспортів у Франції (фото, відео)
Світ
Понад 200 тисяч людей вийшли на акції проти COVID-паспортів у Франції (фото, відео)
У Франції відбулись масові протести проти обовʼязкової вакцинації і COVID-паспортів. У заходах, які відбулись 31 липня, взяли участь понад 200 тисяч людей...