Франція оприлюднила умови в'їзду до країни туристів з 9 червня

Франція оприлюднила умови в'їзду до країни туристів з 9 червня

Уряд Франції 4 червня оприлюднив «Стратегію відкриття кордонів», яка почне діяти вже з 9 червня. У ній описані правила і обмеження для в'їзду до Франції з третіх країн, в тому числі для туристів. Про це повідомляє RFI.

З 9 червня Франція відкриває свої кордони для туристів з інших країн відповідно до правил, які варіюються в залежності від епідеміологічної ситуації в тій чи іншій країні, а також залежать від вакцинації. Нові правила перераховані в урядовій стратегії.

Усі країни поділені на три категорії:

- «зелені» - країни, де немає активного поширення коронавірусу і не зафіксовано штамів, що викликають занепокоєння;

- «помаранчеві» - країни, де вірус поширюється активно, але в «контрольованих масштабах», без поширення штамів, що викликають занепокоєння;

- «червоні» - країни, де вірус поширюється активно і присутні штами викликають занепокоєння.

Україна поки що перебуває у «помаранчевій» зоні, проте класифікація може змінитися. За оновленнями можна стежити на сайті уряду Франції.

Що стосується «зелених» країн, для в'їзду до Франції з 9 червня не потрібно «поважної причини», повністю щепленим туристам не потрібно здавати ПЛР або антигенний тест, для нещеплених при посадці необхідно пред'явити негативний тест, зроблений менш ніж за 72 години. У «зелену зону» входять Європейський союз, Австралія, Нова Зеландія, Ізраїль і Південна Корея.

Причому вакцина, якою щеплена людина, повинна бути схвалена Європейським агентством з лікарських засобів (EMA). На даний момент в ЄС схвалені чотири вакцини: Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca et Johnson & Johnson. Жодна вакцина російської розробки, включаючи «Супутник V», не визнана в Європейському союзі. 

Що стосується «помаранчевих» країн, таких як Україна, не потрібно «поважної причини» для в'їзду до Франції тільки тим, хто щеплений вакцинами, схваленими європейським регулятором EMA. В іншому випадку в'їзд допускається тільки з поважних причин. Серед поважних причин для в'їзду значиться в'їзд до Франції французьких громадян, їх подружжя (співмешканців) і дітей, володарів посвідок на проживання з основним місцем проживання у Франції, медичних працівників, зайнятих у боротьбі з пандемією, студентів, зарахованих у французькі вузи, дипломатичних працівників тощо. 

За наявності однієї з поважних причин при посадці необхідно пред'явити негативний тест (якщо це ПЛР-тест, то він повинен бути зроблений менш ніж за 72 години до посадки, якщо це антигенний тест, він повинен бути зроблений менш ніж за 48 годин), після прибуття до Франції потрібно буде здати антигенний тест (вибіркове тестування), а потім дотримуватися режиму самоізоляції протягом семи днів.

Для в'їзду до Франції з країн «червоної зони» потрібна тільки поважна причина. Після прибуття таких пасажирів чекає обов'язковий антигенний тест і період обов'язкової самоізоляції у 10 днів. Серед «червоних» країн - Бразилія, Індія, Туреччина і ПАР.

 

Теги
Схожi
Країни Євросоюзу занепокоєні угорським законом щодо ЛГБТ
Світ
Країни Євросоюзу занепокоєні угорським законом щодо ЛГБТ
Тринадцять країн-членів ЄС висловили «серйозне занепокоєння» щодо закону Угорщини, який забороняє «демонстрацію та пропаганду гомосексуальності» серед осіб віком до 18 років...
Джастін Бібер з дружиною зустрілися в Парижі з президентом Франції Макроном
Світ
Джастін Бібер з дружиною зустрілися в Парижі з президентом Франції Макроном
24-річна Хейлі Бібер і її чоловік, 27-річний Джастін Бібер, зараз гостюють в Парижі і, безперечно, є головними героями міської хроніки...
Принц Вільям виселив принца Гаррі і Меган із сімейного палацу після скарг співробітників
Світ
Принц Вільям виселив принца Гаррі і Меган із сімейного палацу після скарг співробітників
Конфлікт 39-річного принца Вільяма і 36-річного принца Гаррі вже давно займає одне з центральних місць в британських ЗМІ і поки себе не вичерпав...
МВС Білорусі пропонує прирівняти гасло «Жыве Беларусь» до нацистської символіки
Світ
МВС Білорусі пропонує прирівняти гасло «Жыве Беларусь» до нацистської символіки
Гасло «Жыве Беларусь» стало одним із символів протестів проти Лукашенка. Провладний Білоруський союз журналістів повідомив, що МВС бачить в гаслі «колабораціоністське вітання та бойовий клич»...
У Росії чоловік проведе два роки за ґратами через ролик в TikTok
Світ
У Росії чоловік проведе два роки за ґратами через ролик в TikTok
Місцем відбування покарання визначена колонія-поселення...