Фільм «Одного разу в Голлівуді» отримав найбільше нагород «Золотий Глобус»

Нещодавно у США пройшла 77-а церемонія вручення кінонагород "Золотий глобус". Цього року найбільшу кількість нагород (три) зібрав фільм Квентіна Тарантіно "Одного разу в Голлівуді".
Сюжет картини розгортається в 1969 році на тлі подій, пов'язаних з бандою Чарльза Менсона і вбивством дружини режисера Романа Поланські акторки Шерoн Тейт. Головні герої - актор вестернів Рік Далтон (Леонардо Ді Капріо) і його дублер Кліфф Бут (Бред Пітт). Фільм був вперше представлений на Каннському кінофестивалі, передає ТАСС.
Головний приз "Одного разу в Голлівуді" отримав в номінації "Комедія / мюзикл". Сам Тарантіно також отримав нагороду за кращий сценарій, а Бред Пітт удостоївся призу за кращу чоловічу роль другого плану.
Конкурентами Тарантіно були Ноа Баумбак, який виступив у якості режисера фільму "Шлюбна історія", а також Пон Джун Хо і Хан Джин Вон - за сценарій до фільму "Паразити", Ентоні Маккарті, який написав сценарій до картини "Два тата" і Стівен Зелліан - за роботу над стрічкою "Ірландець".
Кращою драмою став фільм британського режисера Сема Мендеса "1917«, що оповідає про двох солдатів, яким в роки Першої світової війни була доручена небезпечна місія. Мендесу дістався і приз за кращу режисуру.
Крім того, міні-серіал "Чорнобиль" телеканалу HBO отримав "Золотий глобус" в категорії коротких серіалів, повідомляється на сайті премії. "Золотий глобус" отримав також актор Стеллан Скарсгард, який зіграв у серіалі Бориса Щербину.