[]

Facebook повідомив про зміну топтенденцій через пандемію

Facebook повідомив про зміну топтенденцій через пандемію

У соціальних мережах Facebook та Instagram спостерігається зміна топтем і тенденцій через пандемію COVID-19, наприклад, більший ухил на побут, розваги або шопінг удома, що збережеться і в 2021 році.

Про це йдеться у звіті Facebook під назвою The 2021 Topics and Trends Report. Компанія проаналізувала анонімні дані користувачів за 2020-й, спрогнозувавши, які тенденції зберігатимуть актуальність наступного року.

Команда проаналізувала чотири регіони (Азійсько-Тихоокеанський, Європа, Латинська і Північна Америка), зібравши дані у восьми країнах: Австралії, Бразилії, Канаді, Німеччині, Індії, Мексиці, Великобританії і США.

Проаналізовані регіони

40-сторінковий документ розділили на чотири великі категорії: освіта і дії, технології, стиль життя, дозвілля.

Основні висновки Facebook:

  • Теми і тенденції, які стосуються способу життя, більше обертаються навколо дому, відображаючи реальність в умовах пандемії.

  • Ще в 2019 році вони оберталися навколо дій зазвичай поза домом: подорожей, їжі та напоїв, розваг, моди. Найбільші зміни в цьому плані зафіксували у Великобританії, Канаді та США.

  • До популярних тем тепер належать садівництво, ремонт будинку своїми руками, робота в домашній обстановці і т.д. Наприклад, кількість запитів "як виростити авокадо" збільшилася в 100 разів (порівняно із серединою квітня 2019-го).

  • У Штатах (і загалом у світі) помітили зростання інтересу користувачів до вивчення політики, зокрема й на місцевому рівні. Поінформованість переросла в активні дії (приклад – рух Black Lives Matter).

  • В Австралії стали більше цікавитися книгами й заходами, пов'язаними з літературою.

  • Facebook вказав на тенденцію, яку назвав Casual Culture (повсякденна культура). У центрі уваги споживачів опинився зручний одяг, догляд за собою і спілкування.

  • Онлайн-торгівля продовжує своє зростання і вдосконалення технологій. В Австралії, наприклад, спостерігається тенденція "гібридного шопінгу" – поєднання онлайн-шопінгу з доставкою та онлайн-шопінгу із самовивозом.

  • У Мексиці розвивається Neo Banking – у формі безготівкових платежів через банки, які не існують фізично, а тільки в мережі.

  • Загалом покупці зосереджені на речах, які поліпшують їхнє домашнє життя, що буде зберігатися і в 2021 році.

Повний звіт Facebook: тут

Раніше американська компанія Facebook анонсувала, що буде банити шкідливу пропаганду "антивакцинаторів". Це пов'язано з початком масштабної вакцинації проти COVID-19.

[]
Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
Найкращі друзі дівчат: 7 найвідоміших прикрас з фільмів
Цікаве
Найкращі друзі дівчат: 7 найвідоміших прикрас з фільмів
Багато хто думає, що всі прикраси в кіно - це суцільна бутафорія. Однак майже в усіх фільмах використовують справжні шедеври ювелірного мистецтва....
Королівська родина: 10 найпопулярніших фотографій, зроблених  у 2020 році
Цікаве
Королівська родина: 10 найпопулярніших фотографій, зроблених у 2020 році
Найпопулярнішими постами минулоріч можуть похвалитися Кейт Міддлтон і принц Вільям. Саме вони зайняли перші два місця в негласному рейтингу кращих королівських фотографій - 2020...
За $112 тис продали ключ від кімнати, в якій помер Наполеон
Цікаве
За $112 тис продали ключ від кімнати, в якій помер Наполеон
Попередня оцінка ключа становила 4-7 тисяч доларів...
Діамант «Хоуп»: серійний вбивця мимоволі
Цікаве
Діамант «Хоуп»: серійний вбивця мимоволі
Діамант «Хоуп», «Синій Таверньє», «Блакитна надія» - як тільки не називають камінь, який століттями приносив своїм власникам самі нещастя. Та незважаючи на дурну славу алмазу, люди спрагло прагнули оволодіти ним, за будь-яку ціну....
Чоловіки в безпеці: уряд Малайзії заборонив жінкам критикувати своїх чоловіків
Цікаве
Чоловіки в безпеці: уряд Малайзії заборонив жінкам критикувати своїх чоловіків
В рамках профілактики домашнього насильства, уряд видав онлайн-постери, які рекомендують жінкам утриматися від уїдливих та іронічних коментарів на адресу чоловіка. Але користувачам соцмереж ця ідея не сподобалася... ...