Єпіфаній та Зеленський обговорили, як святкувати Великдень

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ), митрополит Єпіфаній вважає, що служби в храмах в передпасхальні дні і на Великдень повинні бути, але віруючі до них повинні приєднуватися через трансляції.
Про це повідомила прес-служба Київської митрополії ПЦУ за результатами зустрічі Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія та президента Володимира Зеленського, яка відбулася 7 квітня.
Учасники зустрічі поділилися баченням шляхів подолання викликів, перед якими опинився весь світ і зокрема Україна. Президент розповів Предстоятелю Православної Церкви України про заходи, які вживаються державою, а Митрополит Епіфаній – про рішення Церкви, ухвалені у зв‘язку з пандемією та запровадженими карантинними обмеженнями. Володимир Зеленський відзначив важливість поєднання зусиль держави та релігійних спільнот, спрямованих на протистояння поширенню небезпечної хвороби.
Сторони також обмінялися думками щодо необхідності забезпечити у великодній час як дотримання карантинних обмежень, так і звершення святкових богослужінь.
"Молитви і богослужіння в ці дні повинні відбутися, щоб, залишаючись вдома, наші віруючі могли приєднатися до них через трансляції, щоб відчули, незважаючи на важкі обставини сьогодення, що величне свято прийшов до нас", - сказав Єпіфаній.

Нагадаємо, в кінці березня синод ПЦУ дозволив проведення богослужінь в храмах тільки священнослужителями, церковнослужителями і хористами.
Раніше Український дощ писав, що УПЦ МП провела черговий повітряний хресний хід, на цей рад над містом Дніпром.