[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Єдиним безкарним і монопольним гравцем на осиротілій ватній ніші буде влада

Єдиним безкарним і монопольним гравцем на осиротілій ватній ніші буде влада
Зі забороною опзж та решти п’ятиколонних партій найбільш ласим стає сегмент п’ятиколонного виборця, який політично осиротів. Його завжди вилизував медведчук-бойко-ахмєтов-добкін-мураєв-тощо – а тепер він став безхозним, поки не покладуть їм у ротик свіженьке проросійське гамінце.
 
Оскільки значна частина сограждан виявляє хронічні ватні нахили, які навіть кровопролитна війна не в силі змінити, - виникає гігантський електоральний запит на сервіс та паразитування в цій ніші. Зайти на неї в умовах, коли проросійськість стала моветоном, може і хоче... лише влада.
 
Так, це парадокс. Але єдиним безкарним і монопольним гравцем на осиротілій ватній ніші буде влада (одним зі своїх спецпроєктів). Тому й нашвидкоруч ліпиться концепція «хороших руских». Тому вустами зіркових спікерів регулярно підживлюються ностальгійні радянські почування в подихаючого совка. Тому їхній наратив є одномовно російськомовним і ліберально-руским.
 
Якщо цю нішу в майбутньому опанує політичний проєкт, очолюваний екранними звьоздами від ОП, ми отримаємо друге-третє місце в рейтингах для оновленої, модернізованої, конструктивної щодо ворога, аля-інтелектуальної ватки. Такий собі провладний керований сателіт-проєктик, виструганий під зросійщених дружньо-мирних котів леопольдів. Позаяк ці м’яко-ватні виборці демонструють небачену стабільність і застиглість своїх переконань, то партія, яка саркофагно накриє цей електорат, перетвориться в локомотива побудови в Україні «запасної росії», в якій і януковицька, і невзоровська публіка, і давайте-жить-дружно, і булгаковські пушкіністи, та й просто селфі-какіразніци знайдуть свою нову утопію.
 
Ідеологічною платформою цієї ніші є прихильне ставлення до радянської доби. Соціологія за півроку до вторгнення показує, що війна, яку путін обгрунтував як реставрацію ссср, увірвалася в країну, де 32% насєлєнія шкодували за розвалом тюрми народів.
 
Ще рік тому червонотерорну епоху наші соотєчественніки оцінювали таким чином:
 
52% - нейтрально (ссср не був злом).
23% - негативно.
18% - позитивно (чудовий був голодомор, репресії, рабство).
 
Сумарно 70% населення сповідувало нейтрально-позитивну візію всього радянського й червоного. Тепер, коли кривава бандеролька знайшла свого адресата, певний відсоток, мабуть, переоцінять все совєтське, але це, прогнозую, буде лише певний відсоток. Для всіх решти, хто втратив своїх політичних патронів через заборони РНБО, з’являється вакансія. Якщо туди піде влада зі своїми відгалуженнями-проєктиками – вона фактично візьме на себе відповідальність за політичну відбудову вати.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Трампа звинувачують у 30 порушеннях, але він залишиться кандидатом з ореолом «жертви репресій»
Стратегії дій щодо непокори московських попів мали розробляти професіонали, а не сценаристи
Питання про духовну деокупацію, кінцева ціль якої - заборона діяльності УПЦ МП (відео)
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади