Дуда зʼявиться з Трампом на передвиборчому мітингу в Пенсильванії

Дуда зʼявиться з Трампом на передвиборчому мітингу в Пенсильванії

Кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп у межах своєї передвиборчої кампанії в штаті Пенсильванія планує зʼявитися з главою Польщі Анджеєм Дудою в неділю, 22 вересня

Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на американських і польських чиновників.

Відомо, що Дуда перебуватиме в Сполучених Штатах на Генеральній асамблеї ООН наступного тижня. Тоді ж він, за словами співрозмовників видання, буде присутній разом із Трампом на передвиборчій кампанії на заході в Національній святині Матері Божої Ченстоховської - польсько-американській римо-католицькій святині.

У матеріалі нагадують, що Пенсильванія є ключовим штатом для виборів у США й там проживають близько 700 тис. польських американців - 5% його населення.

"Рішення Дуди приєднатися до Трампа на передвиборчій кампанії суперечить звичайній практиці іноземних лідерів, які вважають за потрібне триматися подалі від кампаній, щоб уникнути відчуження однієї сторони", - пише WSJ.

Анджей Дуда Президент Польщі

Водночас акцентується, що Трамп і Дуда підтримують тісні стосунки з часів президентства республіканця. У 2017 році глава Польщі організував мітинг у політичному стилі на підтримку Трампа у Варшаві.

"Попри тісні зв'язки, Трамп і Дуда в останні роки розходилися в думках через скептицизм Трампа щодо продовження підтримки України, яка межує з Польщею. Минулого року Дуда зустрівся з Трампом, щоб закликати своїх колег-республіканців прийняти законопроєкт про додаткову допомогу, який частково продовжуватиме допомагати Україні в боротьбі з російським вторгненням", - додають у матеріалі.

13 вересня стало відомо, що команда кандидатки у президенти США Камали Гарріс запустила рекламну кампанію в ключових на виборах штатах, яка спрямована на американців східноєвропейського походження. Реклама вихваляє досвід Гарріс як віцепрезидентки щодо України.

Український Дощ писав раніше, що президент Польщі Дуда приїхав до України в День Незалежності

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Путініст Сіярто з уряду Орбана склав депутатський мандат: йде працювати на китайського автовиробника
Політика
Путініст Сіярто з уряду Орбана склав депутатський мандат: йде працювати на китайського автовиробника
Ексміністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто оголосив про складання депутатського мандату...
Після масованої атаки рф міністр оборони Польщі зробив жорстку заяву щодо допомоги Україні
Політика
Після масованої атаки рф міністр оборони Польщі зробив жорстку заяву щодо допомоги Україні
Косіняк-Камиш заявив, що заклики скоротити допомогу Україні є відірваними від реальності...
«Це те, чого хотів Ліндсі Грем»: Трамп закликав додати Іран до санкцій проти рф
Політика
«Це те, чого хотів Ліндсі Грем»: Трамп закликав додати Іран до санкцій проти рф
Трамп закликав республіканців додати Іран до санкційного законопроєкту проти росії...
Нардеп Микита Потураєв подав заяву на складання повноважень народного депутата
Політика
Нардеп Микита Потураєв подав заяву на складання повноважень народного депутата
Микита Потураєв Потураєв – народний депутат від фракції «Слуга народу» та голова Комітету ВРУ ...
Болгарія виходить із «коаліції охочих»: прем'єр-міністр озвучив причину
Політика
Болгарія виходить із «коаліції охочих»: прем'єр-міністр озвучив причину
Болгарія припиняє своє членство у складі так званої «коаліції охочих» ...