У повідомленні національної поліції Києва йдеться, що про скандал правоохоронці дізналися під час монітора мережі Інтернет і засобів масової інформації. Вони ніби натрапили на відео, де "відомий український співак їде з жінкою в автомобілі по Південному мосту та демонструє спецперепустку на проїзд у комендантську годину".

Ім'я артиста в поліції не назвали, але з фото добре видно, що мова йде про Віктора Павліка та Катю Репяхову.

"Раніше співак хизувався документом у соціальній мережі, проїжджаючи один з мостів столиці,"– йдеться в повідомленні.

Так, дані про інцидент внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян Дніпровського управління поліції, а спецперепустку вилучили.

Крім того, з Віктором Павліком і Катею Репяховою провели виховну бесіду – нагадали, що в період воєнного стану заборонено фіксувати та висвітлювати об'єкти стратегічного значення. До таких належить Південний міст, який для приватного транспорту

​Нагадаємо, що в понеділок, 15 травня, Віктор Павлік і Катя Репяхова спішили на виступ "Жіночого кварталу", й артист вирішив прокатати дружину по закритому Південному мосту. Вона похизувалася цим в інстаграм-сторіс і прокоментувала так: 

"Це задоволення не для всіх. Тільки мій чоловік дарує мені такі романтичні подарунки".

 

У мережі відреагували бурхливо – закидали коментарями, що "СБУ вже в дорозі", та запитали, скільки коштує така спецперепустка.

На вечір наступного дня Віктор Павлік вибачився і пояснив, що цей документ необхідний йому як артисту, адже він часто повертається з благодійних концертів у комендантську годину. Дружині спецперепустку він нібито не дарував, у мережі все перекрутили.

Сама Катя Репяхова теж визнала, що була неправа, помилилася й недоречно пожартувала. Однак разом з тим дорікнула хейтерам, які "як ті орки готові зжерти своїх же".

До речі, на відео, знятому Репяховою, Віктор Павлік не був пристебнутий паском безпеки. Згідно з правилами ПДР, його мали б оштрафувати на 510 гривень.

Довіково

У Києві рух Південним мостом з літа 2022 року заборонений для приватного транспорту. Рух Південним мостом дозволено лише для спецтранспорту екстрених та аварійних служб, громадського транспорту, транзитного вантажного транспорту, а також авто зі спеціальними перепустками.