Добкін хоче розслідувати, як Кернес, госпіталізований в «Шаріте», виграв вибори

Колишній міський голова Харкова і ексглава Харківської облдержадміністрації, а також народний депутат України кількох попередніх скликань від проросійських сил Михайло Добкін сумнівається, що позачергові вибори мера Харкова будуть призначені на березень 2021 року.
"За моєю інформацією є певний договірняк між Офісом президента, командою Авакова і колишньою командою Геннадія Кернеса, яка повністю лягла під Арсена Борисовича Авакова... Цей договірняк, міжсобойчик, мотивований тим, що їм треба більше часу для розкрутки свого кандидата... Не думаю, що їм це допоможе ", - сказав Добкін в телеппрограмі Vласть vs Vлащенко.
Він повідомив, що минулої осені зняв свою кандидатуру з виборів мера після розмови з дружиною Геннадія Кернеса Оксаною Гайсинською, яка запевнила, що чоловік йде на поправку і зможе брати участь у виборчій кампанії.
Добкін ще раз підтвердив, що має намір брати участь у позачергових виборах міського голови Харкова.
Він заявив, що зараз в місті немає легітимної влади, і виступив за проведення розслідування, яке б встановило, чи дійсно Кернес після госпіталізації в "Шаріте" направляв документи в міськвиборчком та мерію, використовуючи свій електронний підпис.
"Я прихильник того, щоб без потрясінь, без, так би мовити, великих складометрів дров, які встигнуть наламати, спокійно обрати легітимну владу, тому що її немає. Я не вірю в листи Кернеса з електронним підписом. Я взагалі вважаю, що цю тему потрібно буде з часом розслідувати, харків'яни повинні дізнатися правду, як все було", - сказав Добкін. - "Тут, за великим рахунком, мова може йти про серйозний кримінальний злочин, що може підпадати під статтю "спроба захоплення влади"... Це може мати місце, тому що дуже багато таких збігів, які наводять на думку, що все робилося за швидко написаним сценарієм".
Як приклад одного з таких збігів, Добкін назвав проведення 9 грудня позачергової сесії міськради попереднього скликання, на якій були внесені зміни в регламент, що дозволяють провести без мера першу сесію міськради нового скликання, обрати її секретаря і заступників міського голови. Добкін підкреслив, що ці зміни були підготовлені і прийняті, хоча посадовці мерії продовжували говорити, що Кернес йде на поправку і скоро повернеться до Харкова.