[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

До сьогодні в Україні COVID-19 зафіксовано не було тільки через брак систем діагностики

До сьогодні в Україні COVID-19 зафіксовано не було тільки через брак систем діагностики

До сьогодні Україна перебувала в переліку країн, де коронавірус зафіксовано не було. І судячи з переліку, зафіксовано не було через брак систем діагностики.

Наприклад, в Європі COVID 19 з якихось причин не дійшов до Молдови, Боснії, Албанії, Сербії, Вірменії, Чорногорії. Зважаючи на те, що навіть в лікарнях приміром Києва та Дніпра - проблеми з тест-системами навіть на звичайний грип і запалення легенів лікують без з‘ясування його походження, скоріш за все, вірус вже давно був.

Ми з Радіо НВ в кінці лютого робили запит в МОЗ з приводу смертей від запалення легенів, відповіли, що такий облік не ведеться. Тому спокійно. Пережили свинячий і курячий, переживемо і броненосцевий.

Головне, не впадати в масову паніку і не бігти по сірники, гречку та сіль.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги