[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Дмитро Разумков, як і Литвин, дбав про свою зачіску більше, ніж про роботу

Дмитро Разумков, як і Литвин, дбав про свою зачіску більше, ніж про роботу
Закриваючи тему Разумкова, можна констатувати, що в політичному сенсі він - "не жилець". Так часто буває, коли людина дуже переоцінює себе, а в любові до себе Дмитру Олександровичу рівних мало.
 
Денис Казанський влучно порівняв його з Литвиним - ще однією персоною, яка дбала про свою зачіску більше, ніж про роботу, і в результаті опинилася ніде.
 
Я б сказав більше. Попри доволі ніжний вік, у Разумкова вайб радянського пенсіонера, мумії члена ЦК, яку щодня натирають поліроллю до глянсового блиску.
 
 
В цьому сенсі він ідеально підійшов би ОПЗЖ або будь-якій іншій партії російсько-радянського штибу.
 
Впевнений, Разумков це розумів завжди і саме тому завбачливо намагався блокувати на своєму рівні то боротьбу з Медведчуком, то антиолігархічні законопроєкти.
 
Енівей, голодувати Дмитро Олександрович не буде. Успадкований соціологічний бізнес, хороші стосунки з олігархами, на яких він чесно відпрацював, а також ідейна близькість до Медведчука завжди принесуть йому достатню кількість хліба з маслом, лаку для волосся і поліролі.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Тарас «ТБ» Березовець працював на віце-прем’єра уряду Азарова і засвітився в «амбарній книзі»
Хто і як намагається гальмувати запуск Бюро економічної безпеки
Усик не є ідейним ватником, він звичайна жертва радянсько-російської пропаганди
Зволікання із запуском Бюро економічної безпеки коштує нам усім надто дорого