[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Дикунство Ткаченка має потягнути за собою службову перевірку та відставку

Дикунство Ткаченка має потягнути за собою службову перевірку та відставку
Днями сталася ситуація, яка може стати тестовою для нашого суспільства - принаймні, для активної та свідомої його частини. Телеведуча Karolina Ashion звинуватила чинного міністра культури та інформаційної політики Ткаченка у сегрегації за расовою ознакою.
 
Коли Кароліна працювала на «плюсах», якими керував Ткаченко, він відмовив їй у роботі ведучою ранкового шоу з огляду на колір шкіри та зовнішність. Мовляв, Антоніна (це узагальнений образ глядачки «плюсів») не зрозуміє. А кілька днів тому він сказав Кароліні, що не шкодує про це.
 
 
У здорових суспільствах таких персон «скасовують» - піддають остракізму через явну несумісність її дій з базовими людськими цінностями. Така поведінка вважається не просто нетолерантною, а девіантною. Держава, в якій міністрами працюють ксенофоби, не може вважатися цивілізованою.
 
Звісно, це дикунство має потягнути за собою службову перевірку та відставку.
 
Хочу висловити Кароліні свою підтримку і повідомляю, що я персонально скасовую для себе пана Ткаченка - як міністра і як людину - через ксенофобію. Я не хочу, щоб такі люди уособлювали мою державу.
 
Що стосується Антоніни, то мені здається, що її не існує. Принаймні в «плюсівському» сенсі. Впевнений, що це радше внутрішня Антоніна пана Ткаченка, його персональна вада, яка й не дозволяє йому та відомству, яке він поки що очолює, вирватися з лап печерного обскурантизму.
 
А Кароліна - крута.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Зеленський гарно відповів Путіну на його так звану «українську» статтю
Найнебезпечніший ворожий осередок - це українські суди
Зустріч Байдена і Путіна: заява щодо України - ні про що
Заручники були лише прикриттям для бізнесу, який Медведчук отримав від Порошенка