Деніел Редкліфф розповів, чому його плутають з бездомним

Британський актор Деніел Редкліфф, відомий за головною роллю у фільмі Гаррі Поттер, зізнався у фінансовій безграмотності і розповів, як його прийняли за бездомного на вулиці.
Про це пише Mirror.
30-річний актор заявив, що не вміє розпоряджатися своїми грошима і славою. Редкліфф розповів, що його друзі часто звертають його увагу на те, що він витрачає гроші на непотрібні речі. До речі, дохід Редкліффа оцінюється в 90 мільйонів фунтів стерлінгів (більше 117 мільйонів доларів).
Актор також розповів про те, як його прийняли за бездомного в Нью-Йорку, коли він сидів з собакою біля магазину в очікуванні своєї коханої. Перехожий спробував дати Редкліффу п'ять доларів, запропонувавши купити на них кави.
«Мабуть, мені потрібно частіше голитися», - розсміявся артист.
Деніел Редкліфф також знявся в таких фільмах, як «Втеча з Преторії», «Гармати Акімбо», «Роги», «Абсолютна влада» і «Людина - швейцарський ніж».
Раніше Український Дощ повідомляв, що рейтинг найпопулярніших письменниць десятиліття очолила британка Джоан Роулінг, яка написала серію книжок про чарівника Гаррі Поттера.