[]

Чому в Японії багато довгожителів і найвищі зарплати: дива, які творить позитивне мислення

Чому в Японії багато довгожителів і найвищі зарплати: дива, які творить позитивне мислення

Японія – своєрідне "економічне диво", країна з розвиненою економікою та високим рівнем життя. Промисловість Японії значною мірою зосереджена на автомобільному, технологічному та інноваційному секторах. Країна має дуже сприятливе середовище розширення бізнесу та перспективи для розвитку міжнародної торгівлі.

Понад 90 тисяч японців перетнули столітній рубіж. Секрет довголіття й досі достеменно невідомий: одні говорять, що він пов’язаний із корисними звичками і особливостями харчування, інші у якості основної причини вказують особливості менталітету та життєвої філософії. Чому в Японії багато довгожителів?

В Японии зацвела сакура. Люди вышли в парк, несмотря на коронавирус:  фоторепортаж - новости Украины, Мир - LIGA.net

Рекорди довгожителів

Згідно з останніми дослідженнями, в Японії столітній рубіж перетнули близько 10 тисяч чоловіків і 80 тисяч жінок.

Загальна кількість довгожителів того року в країні склала близько 90,5 тисяч. Протягом останніх двох десятиліть цифри постійно зростали.

10 причин обязательно приехать в Японию. Нет, не на Олимпиаду - BBC News  Русская служба

Середні зарплати японців

Середня зарплата в Японії становить 6 180 000 японських єн (JPY) або 53 583 доларів США на рік (за курсом 1 JPY = 0,0087 доларів США).

Цей показник відрізняється по регіонах і залежить від різних факторів, як-от досвід роботи, рівень освіти, особливості вакансії тощо. Отже, враховуючи всі ці елементи, за даними Salary Explorer, у 2022 році середня зарплата в Японії становила 545 000 JPY (4730 доларів США) на місяць. Цифра середньої зарплати включає додаткові переваги, такі як житло та транспорт.

У Японії зазвичай 40-годинний робочий тиждень, а мінімальну погодинну оплату праці встановлює регіональна рада для кожного регіону. У середньому мінімальна погодинна заробітна плата продовжує зростати.

Токіо пропонує найвищу середню зарплату в Японії, оскільки тут багато великих корпорацій і більший бізнес-ринок. Наступні за статистикою – Йокогама та Осака.

В Японии вы почти не встретите толстых людей. В чём секрет? — Ferra.ru

Секрет позитивного мислення

Виникає питання: як маленька країна, в якій дуже мало природніх багатств, родючої землі і місця для будівництва житла досягла такого рівня розвитку? Замало брати до уваги лише здорове харчування та корисні звички, адже безліч країн та регіонів розташовані на теплих морських чи океанічних узбережжях, і жителі споживають ту ж рибу, рис і водорості, що і японці, але і близько не мають такого високого рівня життя.

Японці мають особливу філософію спілкування. Вони не намагаються при комунікації зіпсувати настрій співрозмовнику. Японці глибоко цінують спокій та гармонію. Ймовірно, вони одними з перших не лише усвідомили важливість позитивного мислення, але й почали застосовувати його на практиці.

Колко е скъпо в Япония? – AnimeS.bg

 

Японці дійсно вміють контролювати свої думки. Негатив не просто псує настрій, а й впливає на здоров’я. Фактично, він руйнує майбутнє. Японці практикують відмову від слова "ні". Зробити це на рівні загальної свідомості виявилося нескладно. Тепер кожен – у школі, на роботі чи вдома – намагається контролювати свої думки і не дає негативу зіпсувати життя та зруйнувати майбутнє.

Тож позитивне мислення та піклування про ментальне здоров’я (не тільки своє, але й оточуючих) дозволяють японцям відчувати гармонію та жити наповненим життям. Це і є одним із секретів довголіття.

Интересные города Японии - мегаполисы и провинциальные города

Український Дощ писав раніше, у Чорнобильській зоні живуть червонокнижні лелеки, які ніколи не селяться поруч із людиною.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
На Київщині однорічний хлопчик випав із вікна другого поверху: дивом вижив
Здоров'я
На Київщині однорічний хлопчик випав із вікна другого поверху: дивом вижив
Поки батьки відвернулися, однорічна дитина вилізла на підвіконня і сперлася на москітну сітку, в результаті випала з висоти другого поверху...
Землю накрила потужна магнітна буря: як вберегти здоров'я
Здоров'я
Землю накрила потужна магнітна буря: як вберегти здоров'я
У травні очікуються магнітні бурі, які можуть вплинути на здоров'я метеочутливих людей. Найближчий прояв зміни магнітного поля Землі люди відчують в останні дні місяця...
«Все робила не так»: Санта Дімопулос розповіла про помилки при схудненні
Здоров'я
«Все робила не так»: Санта Дімопулос розповіла про помилки при схудненні
Екс-«ВІА Гра» Санта Дімопулос, яка нещодавно розповіла, чому переїхала з Монако до Іспанії, дала поради щодо схуднення...
Вчені порівняли якість зволоження організму звичайною водою і молоком
Здоров'я
Вчені порівняли якість зволоження організму звичайною водою і молоком
Вода сприяє швидкому зволоженню організму, однак напої з більшим вмістом цукру, жиру або білка роблять це ще краще...
У вас депресія? Вчені з’ясували, як куріння позначається на психічному здоров’ї
Здоров'я
У вас депресія? Вчені з’ясували, як куріння позначається на психічному здоров’ї
Ізраїльські вчені з Єврейського університету довели, що між курінням та розвитком психічних розладів є тісний зв’язок...